Львів'яни знову зберуться на «Сніданки довіри»

11:00 19 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У суботу, 20 жовтня, о 12.00 на вулиці Староєврейській розпочнеться «Сніданок довіри».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в п’ятницю, 19 жовтня: «Львів'яни знову зберуться на «Сніданок довіри», щоб сісти за спільний стіл, ділитися гарним настроєм і добрими думками. Ініціатива, започаткована у серпні цього року, продовжиться двома подіями на вихідних як частина практичної програми «Бієнале довіри» у Львові. У суботу, 20 жовтня, з 12.00 «Сніданок довіри» відбуватиметься на вулиці Староєврейській».
Організатори «Сніданку довіри» розповіли: «Це той нечастий випадок, коли ресторатори винесуть столи на вулицю і не матимуть нічого проти того, щоб люди приходили зі своїм. Відомі і не дуже львів'яни зійдуться за спільним столом, аби відчути, як це бути однією громадою».

«У неділю для «Сніданку довіри» двері відчинить «LEM Station». Сюди з 12.00 теж запрошують ділитися сніданками, проводити ранок з родинами і друзями, та будувати довіру між людьми, виходячи з-за своїх столів і зі своїх квартир», – поінформували також у міськраді.

«19-21 жовтня у рамках першого «Бієнале довіри» в Центрі Шептицького, «Lem Station» та інших локаціях відбудеться низка подій, присвячених довірі, де будуть і практичні заходи, і академічні, дискусійні та мистецькі інтервенції. Повна програма заходів опублікована за посиланням», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

20:45 20 червня 2021 р.

В австрійських стайнях на Львівщині відбувся культурно-дипломатичний захід

19 червня у Судовій Вишні, що неподалік Львова, відбувся культурно-дипломатичний захід під назвою «Леся – 150. Мрійниця, вершниця». Його головна ідея: показати постать поетеси Лесі Українки через призму її грузинського десятилітнього періоду життя і творчості.

Рубрика: Культура

12:41 17 червня 2021 р.

Миколаївську фортецю пообіцяли не перетворювати на кар'єр

Частину Миколаївської фортеці вже кілька років різні зацікавлені особи пробують перетворити на піщаний кар’єр. Щоб зберегти пам’ятку, ЛОДА ще на початку року ініціювала в стислі терміни завершити формування всієї облікової документації на складові частини комплексу.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу