Львів’яни вийшли на загальноміську вервицю

16:48 6 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Молитовна хода розпочалася в неділю від храму святого Архистратига Михаїла й пролягла вулицею Руською, площею Ринок, проспектом Свободи й вулицями Гнатюка, Листопадового Чину до площі святого Юра.

Про це повідомили сьогодні, 6 листопада, в прес-службі Львівської міськради, де також запевнили, що участь у ході взяли в тому числі міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною Кіт-Садовою. Натомість капелан Львівської міської ради, священик Архикатедрального Собору Святого Юра УГКЦ Павло Дроздяк розповів:

«Уже другий рік поспіль ми проводимо загальноміську молитву на вервиці, яка насамперед має об’єднати всіх у мирі та молитві за Україну. З нагоди завершення року Божого Милосердя цьогорічна вервиця має своє особливе значення – згадати Героїв Милосердя, особливо, коли наближаємось до чергової річниці Майдану. Потрібно молитись за тих Героїв, які віддали своє життя і все, що мали, щоб послужити своєму ближньому, – це не тільки Герої Небесної Сотні, мирні протестувальники, але і наші медики, волонтери.

Це все Герої Милосердя, які служили заради добра нашого народу, любові до ближнього. Бо служіння нашому ближньому відкриває Милосердя, Любов. Але діла Милосердя не завершуються Революцією Гідності, бо впродовж останнього часу маємо чимало військових, волонтерів, які у конкретний спосіб показують нам, як служити одне одному. Бо гаслом цього року маємо заклик Христа: «Будьте милосердні, як Отець ваш милосердний». Тому молимось за Героїв Милосердя, за кожного з нас, адже ми можемо також ставати Героями щодня, незалежно від обставин, можемо бути такими ж милосердними, як наш Отець».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини