Львів’яни вперше долучаться до «Global Service Jam»

11:15 11 березня 2019 р.


Фото: planet.globalservicejam.org

29-31 березня Львів уперше стане частиною міжнародного джему «Global Service Jam», в якому беруть участь понад 40 країн світу.

Про це повідомили в понеділок, 11 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «29 березня у навчальному закладі «Школа Дружня До Дитини» на вулиці Довженка, 12 зберуться люди, що захоплюються дизайн-мисленням та сервіс-дизайном. Ця подія створена для усіх, хто захоплюється інноваціями, новими підходами до пошуку рішень».

«Джем – це створення реальних прототипів за тематикою, що оголошується одночасно у всіх країнах світу, а саме 29 березня, і власне творчий підхід для пошуку рішення орієнтованого на споживача називається дизайн-мислення», – поінформували також у ЛМР.

Організаторка джему у Львові, директорка «Школа Дружня до Дитини» Маргарита Калюжна, зазначила: «Ми запрошуємо підприємців, дизайнерів, маркетологів, представників соціально-культурного сектору та творчих професій, студентів, школярів разом з наставниками, а також усіх, кому цікаво дізнатися більше про дизайн-мислення».

«Global Service Jam – міжнародний рух і хакатон, який вже понад сім років поспіль об’єднує людей з цілого світу навколо ідеї використання методології дизайн-мислення — для проектування інноваційних процесів, сервісів, продуктів і послуг. В один і той же час, на два дні, в різних містах планети збираються незнайомці – щоб спільно на визначену тему шукати (і знайти!) якісно нові рішення актуальних проблем сучасного світу», – розповіли також у ЛМР.

«До організації заходу долучається проект «Lviv Open Lab» – міський простір інноваційної освіти, що відкриється для школярів міста у 2019 році на проспекті Червоної Калини, 58. Зараз відбувається реконструкція приміщень і вже незабаром для мешканців стануть доступними комфортна бібліотека, лекторій, лабораторії, майстерня по роботі з деревом», – повідомили також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу