Львів’яни відзначили День Конституції наймасштабнішим виконанням гопака

15:40 28 червня 2017 р.


Фото: ukrinform.ua

На площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку відбувся концерт зведеного оркестру Західного територіального управління Національної Гвардії України, в який об'єдналися музиканти з п'яти міст.

У Львівській облдержадміністрації повідомили в середу: «Сьогодні, 28 червня, на Львівщині відбулися урочистості з нагоди 21-ї річниці Конституції України. На площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку одразу сотня найкращих танцювальних пар Львівщини виконала гопак. Це наймасштабніше виконання українського народного танцю за участю найкращих хореографічних колективів Львівської області».

«Окрім цього, в межах святкування, відбувся концерт зведеного оркестру Західного територіального управління Національної Гвардії України, в який об'єдналися музиканти з п'яти міст західного регіону», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу