Львів’яни відзначили День Конституції наймасштабнішим виконанням гопака

15:40 28 червня 2017 р.


Фото: ukrinform.ua

На площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку відбувся концерт зведеного оркестру Західного територіального управління Національної Гвардії України, в який об'єдналися музиканти з п'яти міст.

У Львівській облдержадміністрації повідомили в середу: «Сьогодні, 28 червня, на Львівщині відбулися урочистості з нагоди 21-ї річниці Конституції України. На площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку одразу сотня найкращих танцювальних пар Львівщини виконала гопак. Це наймасштабніше виконання українського народного танцю за участю найкращих хореографічних колективів Львівської області».

«Окрім цього, в межах святкування, відбувся концерт зведеного оркестру Західного територіального управління Національної Гвардії України, в який об'єдналися музиканти з п'яти міст західного регіону», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу