Львів’яни відкрили новий арт-центр

14:10 5 лютого 2017 р.

Фото до новини


Фото: Gazeta.ua

На вулиці Клепарівській до 31 березня триватиме виставка «Діалог».

На території «Львівської пивоварні» на вулиці Клепарівській 18 у Львові відкрили новий музейно-культурний комплекс «Львіварня». На першій виставці в цьому арт-центрі під назваою «Діалог» представлені твори одних із найбільш знакових сучасних художників України – Матвія Вайсберга та Юрія Пікуля.

Новий арт-центр готували до відкриття майже чотири роки. Всередині нього – інтерактивний музей пивоваріння із сучасними медіа-виставками, старовинними експонатами та сучасними артефактами. Цей комплекс пристосований для людей із обмеженими можливостями.

Менеджер музейно-культурного комплексу «Львіварня» Соломія Короненко запевнила: «Ми – більше ніж музей, ми –  інтерактивний музей, аналогів якого в Україні немає, в якому можна торкатися до експонатів і можна відчути себе справжнім пивоваром. Також це стане місцем проведення яскравих подій у Львові у новій точці міста – адже це 15 хвилин від центру міста. Плануємо, що упродовж року тут буде не менше восьми цікавих арт-виставок». 

А на виставці «Діалог»  представлені картини Матвія Вайсберга зі серій «Сім днів», «Бестіарій» і «Штудії та алюзії». Найбільш знаковою для творчості майстра є «Сім днів», написані у 1999 році всього за дев'ять місяців. Художник створив спочатку графічну серію із 49 аркушів, а згодом і сім великих робіт. На полотні митець відтворив свої переживання на основі біблійного тексту, середньовічних ілюстрацій та іконографії іудейських надгробків.

Натомість роботи Юрія Пікуля зі серії «Лісополоса. 92 кілометри» виводять глядача із зони комфорту, даючи йому новий рівень сприйняття. На виставці «Діалог» представлена також відома робота Пікуля – «Водій у зеленому» – на картині зображений дуже реалістично водій маршрутки у зеленій сорочці.

триватиме виставка «Діалог» вулиці Клепарівській до 31 березня 2017 року. А «Львіварня» працює щодня з 10:00 до 19:00 без вихідних.

Про це повідомили сьогодні, 5 лютого, в київському інтернет-виданні «Gazeta.ua» де також опублікували фоторепортаж з Клепарівської.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів