Львів’яни проводжатимуть Блаженнішого Любомира скорботною процесією

14:40 1 червня 2017 р.


Фото: culture.pl

Відсьогодні частково перекривають рух транспортуна вулицях, які межують зі собором святого Юра.

Зокрема, сьогодні, 1 червня, з 18.30 перекритими будуть вулиця Листопадового Чину від вулиці Лепкого, а також прилеглі до неї вулиці Гоголя та Огієнка (починаючи від вулиці Городоцької), вулиці Матейка й Новаківського (починаючи від вулиці Рилєєва), Устияновича (починаючи від вулиці Професорської), Озаркевича, Шептицьких (до вулиці Сєченова) й Митрополита Андрея  (до вулиці Митрополита Ангеловича). Натомість у суботу, 3 червня, коли віряни проводжатимуть Блаженного Любомира до Києва, містом прямуватиме траурна процесія.

У зв’язку зі скорботною процесією, буде перекрито центр міста зранку до 15.00, а також відбуватиметься ситуативне перекриття руху за маршрутом ходи: вулиця Листопадового Чину – площа Генерала Григоренка – вулиця Гнатюка – проспект Свободи – площа Міцкевича – площа Галицька – площа Соборна – площа Митна – вулиця Винниченка. Про це повідомили сьогодні, 1 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу