Львів’яни поважного віку розважатимуться в палаці

16:30 30 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, який відзначають 1 жовтня, відбудеться для літніх дідусів та бабусь низка цікавих розважальних заходів.

Про це повідомили в понеділок, 30 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Цього року різноманітні атракції, концерти, спортивні змагання триватимуть упродовж усього тижня».

«3 жовтня у Львівському палаці мистецтв відбудеться захід «Бабусина скриня». Початок – о 12.00. Орієнтовна кількість запрошених – 70», – поінформували також у міськраді.

«У програмі заходу – виступ дизайнера жіночих та чоловічих прикрас, етнографа, галериста, громадського діяча, колекціонера стародавнього українського одягу зі всієї України Роксоляни Шимчук на тему «Етнічні особливості національного одягу України»; виступ студентки Львівського коледжу індустрії моди Галини Лучишин з презентацією проекту «Поєднання старовинних елементів одягу з сучасними моделями»; виступ хору «Львівська дефіляда» Львівського міського територіального центру; виступ підопічних терцентру з демонстрацією старовинного одягу; музичний супровід бандуристів з ЦДТ «Веселка», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура