Львів’яни передадуть на передову 2100 пампухів

12:30 13 січня 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Післязавтра зі Львова на Схід вирушить авто з допомогою бійцям на передову.

Про це повідомили в понеділок, 13 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що небайдужі львів’яни вкотре зібрали бійцям на передову допомогу — харчі, медикаменти, засоби обігріву тощо. Тож у середу, 15 січня, ГО «Львівська обласна організація «Ветеранський Рух», за підтримки мерії Львова, вдруге відправить допомогу бійцям.

Цього разу допомогу повезуть у 20 найгарячіших точок на лінії зіткнення. Як повідомили в ГО «Львівська обласна організація «Ветеранський Рух», цю допомогу зібрали небайдужі люди та учасники організації – військові, щоб передати в зону проведення операції об’єднаних сил на Сході України. А це 2100 пампухів, 150 метрів кров’янки, 600 кілограмів фруктів (мандарини, апельсини), 100 кілограмів твердого сиру, тушонки, сигарети, переносні засоби обігріву, які можна ставити безпосередньо в окопах і бліндажах, медикаменти та укомплектовані медичні сумки тощо.

Голова ГО Львівська обласна організація «Ветеранський Рух» Олег Лазар розповів: «Ми вдруге відправляємо допомогу для своїх побратимів-воїнів АТО на Сході України. Готуємося до виїзду 15 січня. Транспорт нам надає Львівська міська рада. Це вже другий наш виїзд – перший був на Миколая, де ми везли 12 тисяч вареників та інші продукти, одяг, ліки. А зараз це так звані «Йорданські пампухи» для воїнів. Впродовж трьох днів об’їдемо всі найгарячіші точки, починаючи від Мар’їнки – а це 20 точок на самій лінії зіткнення. Туди їдуть безпосередньо наші бійці з організації. Безперечно, це не остання наша поїздка. Ми плануємо ще одну, бо безпосередньо спілкуємося з хлопцями на передовій, і все, що їм необхідно, готуємо і веземо. Воюють наші хлопці, і ми зобов’язані їм допомагати».

Авто з допомогою вирушить з вулиці Дніпровської, 1 (від головного офісу ГО «Ветеранський Рух»). Організатори щиро вдячні усім небайдужим людям, які допомогли зібрати допомогу воїнам.

Як інформував «Щоденний Львів», 15 грудня, в приміщенні ліцею «Просвіта» у Львові ліпили вареники на передову для захисників.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу