Львів’яни передадуть на передову 2100 пампухів

12:30 13 січня 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Післязавтра зі Львова на Схід вирушить авто з допомогою бійцям на передову.

Про це повідомили в понеділок, 13 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що небайдужі львів’яни вкотре зібрали бійцям на передову допомогу — харчі, медикаменти, засоби обігріву тощо. Тож у середу, 15 січня, ГО «Львівська обласна організація «Ветеранський Рух», за підтримки мерії Львова, вдруге відправить допомогу бійцям.

Цього разу допомогу повезуть у 20 найгарячіших точок на лінії зіткнення. Як повідомили в ГО «Львівська обласна організація «Ветеранський Рух», цю допомогу зібрали небайдужі люди та учасники організації – військові, щоб передати в зону проведення операції об’єднаних сил на Сході України. А це 2100 пампухів, 150 метрів кров’янки, 600 кілограмів фруктів (мандарини, апельсини), 100 кілограмів твердого сиру, тушонки, сигарети, переносні засоби обігріву, які можна ставити безпосередньо в окопах і бліндажах, медикаменти та укомплектовані медичні сумки тощо.

Голова ГО Львівська обласна організація «Ветеранський Рух» Олег Лазар розповів: «Ми вдруге відправляємо допомогу для своїх побратимів-воїнів АТО на Сході України. Готуємося до виїзду 15 січня. Транспорт нам надає Львівська міська рада. Це вже другий наш виїзд – перший був на Миколая, де ми везли 12 тисяч вареників та інші продукти, одяг, ліки. А зараз це так звані «Йорданські пампухи» для воїнів. Впродовж трьох днів об’їдемо всі найгарячіші точки, починаючи від Мар’їнки – а це 20 точок на самій лінії зіткнення. Туди їдуть безпосередньо наші бійці з організації. Безперечно, це не остання наша поїздка. Ми плануємо ще одну, бо безпосередньо спілкуємося з хлопцями на передовій, і все, що їм необхідно, готуємо і веземо. Воюють наші хлопці, і ми зобов’язані їм допомагати».

Авто з допомогою вирушить з вулиці Дніпровської, 1 (від головного офісу ГО «Ветеранський Рух»). Організатори щиро вдячні усім небайдужим людям, які допомогли зібрати допомогу воїнам.

Як інформував «Щоденний Львів», 15 грудня, в приміщенні ліцею «Просвіта» у Львові ліпили вареники на передову для захисників.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:00 21 січня 2020 р.

У Львові відбудеться екуменічна молитва

У середу, 22 січня, о 19.00 у Гарнізонному храмв святих апостолів Петра і Павла на вулиці Театральній, розпочнеться щорічна екуменічна молитва за єдність християн та мир в Україні

Рубрика: Культура