Львів'яни несуть до Почесного консульства Франції квіти й свічки (відео, оновлено)

21:55 14 листопада 2015 р.


Фото: Zaxid.net

На вулиці Чайковського висловлюють у суботу співчуття співчуття у зв'язку з трагічними подіями, які сталися в Парижі.

«Упродовж всього дня львів'яни несуть квіти до консульства Франції у Львові. Роблять це із солідарності до людей, які загинули та постраждали під час нічних терактів у Парижі. Мар'яна принесла сюди букет квітів. Зробила це, бо вважає, що чужого горя не буває: «Я не розумію, яка політика робиться за допомогою насильства, виправдовує його. Тим більше Франція, де над кожною урядовою спорудою написано «Рівність, свобода, братерство». Я солідарна з французьким народом. Цей теракт спрямовано проти мене і мого народу», – повідомили сьогодні, 14 листопада, на «Радіо Свобода».

«Сьогодні зі самого ранку львів'яни несуть квіти і свічки до Почесного консульства Франції у Львові на вулиці Чайковського (№20), висловлюючи співчуття народу Франції у зв'язку з трагічними подіями, які сталися в Парижі. Міський голова Львова Андрій Садовий також поклав квіти до Консульського агентства Республіки Франція у Львові, запалив лампадку і залишив свій відгук у Книзі співчуттів та висловив співчуття Почесному консулу Франції в Львові Данилу Яремі», – повідомили сьогодні, 14 листопада, в київському часописі «Сегодня».

dailylviv.com

До теми

15:44 18 травня 2021 р.

Найкращих працівників музейних закладів Львова преміювали

У Львові відбулося святкування Міжнародного дня музеїв, у рамках якого провели церемонію вручення премій і подяк переможцям Програми відзначення працівників музейних закладів Львова.

Рубрика: Культура

10:16 16 травня 2021 р.

Міжнародний день музеїв у Львові: спецпрограма

18 травня Львів разом з усім світом відзначатиме Міжнародний день музеїв. Для події у 2021 році Міжнародна рада музеїв ІСОМ затвердила тему: «Майбутнє музеїв: перевинайдення та переосмислення».

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу