Львів’яни й тернополяни співають «Щедрик» в електричках (відео)

16:49 5 січня 2014 р.

  • 0
26 жовтня 2013 року більше 600 львів'ян встановили рекорд одночасного виконання «Щедрика».

26 жовтня 2013 року більше 600 львів'ян встановили рекорд одночасного виконання «Щедрика».
Фото: afishalviv.net

А 8 січня великий хоровий флеш-моб відбудеться біля «головної ялинки» найбільшого міста Західної України.

У відеохостингу «YouTube» розміщено відео флеш-мобу, проведеного в електричці «Львів-Тернопіль» десяткамии пасажирів, якої хором заспівали у ній «Щедрик» – відому у всьому світі під назвою «Колядка дзвонів» величальну українську народну пісню в обробці композитора Миколи Леонтовича, котру виконують під Новий рік і на Йордан у Щедрий Вечір.

А 8 січня о 17:00 біля головної міської ялинки найбільшого міста Західної України відбудеться хоровий флеш-моб «Львів колядує». Під час нього вертепи, творчі колективи міста та звіздарі під керівництвом співачки Оксани Мухи й ведучої Фестивалю вертепів Софії Федини одночасно заколядують, вітаючи Львів та усю країну з Різдвом Христовим.

Після хорового флеш-мобу на львів’ян та гостей міста чекає етновечірка просто неба з виступами музичних гуртів, різноманітними конкурсами та народними забавами. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Як інформував «ЩЛ», столична газета запрошує на Різдвяні свята до Львова, 5 та 7 січня щогодини зі 17:00 до 22:00 у дворику Львівської Ратуші – вистава «Коли ангели спускаються на землю» театру «Воскресіння», на проспекті Свободи триває виставка льодових скульптур, а на фотовиставці «Різдвяне диво в об'єктиві» у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла демонструють світлини дітей-сиріт і їхніх наставників.


Відео: andygo Lviv

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура