Львів’яни долучаться до «Global Service Jam»

17:48 13 березня 2019 р.

  • 0
  • 495


Фото: planet.globalservicejam.org

29-31 березня Львів уперше стане частиною міжнародного джему «Global Service Jam», в якому беруть участь понад 40 країн світу.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «29 березня у навчальному закладі «Школа Дружня До Дитини» на вулиці Довженка, 12 зберуться люди, що захоплюються дизайн-мисленням та сервіс-дизайном. Ця подія створена для усіх, хто захоплюється інноваціями, новими підходами до пошуку рішень».

«Джем – це створення реальних прототипів за тематикою, що оголошується одночасно у всіх країнах світу, а саме 29 березня, і власне творчий підхід для пошуку рішення орієнтованого на споживача називається дизайн-мислення», – поінформували також у ЛМР.

Організаторка джему у Львові, директорка «Школа Дружня до Дитини» Маргарита Калюжна, зазначила: «Ми запрошуємо підприємців, дизайнерів, маркетологів, представників соціально-культурного сектору та творчих професій, студентів, школярів разом з наставниками, а також усіх, кому цікаво дізнатися більше про дизайн-мислення».

«Global Service Jam – міжнародний рух і хакатон, який вже понад сім років поспіль об’єднує людей з цілого світу навколо ідеї використання методології дизайн-мислення — для проектування інноваційних процесів, сервісів, продуктів і послуг. В один і той же час, на два дні, в різних містах планети збираються незнайомці – щоб спільно на визначену тему шукати (і знайти!) якісно нові рішення актуальних проблем сучасного світу», – розповіли також у ЛМР.

«До організації заходу долучається проект «Lviv Open Lab» – міський простір інноваційної освіти, що відкриється для школярів міста у 2019 році на проспекті Червоної Калини, 58. Зараз відбувається реконструкція приміщень і вже незабаром для мешканців стануть доступними комфортна бібліотека, лекторій, лабораторії, майстерня по роботі з деревом», – повідомили також у ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:15 21 березня 2019 р.

У Львові відкрили виставку про прифронтову смугу

Виставка «Восток-Дім. Усні історії в художній практиці» триватиме в Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» на проспекті Чорновола, 45 до 30 квітня.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 303

12:00 21 березня 2019 р.

У Львові розпочалася «Французька весна»

У «Львіварні» відбулося урочисте відкриття XVI фестивалю «Французька весна у Львові», яке супроводжувалося двома мистецькими заходами – «Lviv Fashion Week» та «Lviv Art Days».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 534

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Молодь і президентські вибори-2019

Рубрика: Політика

Підкуп виборців

Рубрика: Політика

Проблеми виборчих комісій на Львівщині

Рубрика: Політика

Схеми купівлі голосів виборців

Рубрика: Політика

Провокація як виборча технологія

Рубрика: Політика

Всі відео розділу