Львів’яни долучаться до «Global Service Jam»

17:48 13 березня 2019 р.


Фото: planet.globalservicejam.org

29-31 березня Львів уперше стане частиною міжнародного джему «Global Service Jam», в якому беруть участь понад 40 країн світу.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «29 березня у навчальному закладі «Школа Дружня До Дитини» на вулиці Довженка, 12 зберуться люди, що захоплюються дизайн-мисленням та сервіс-дизайном. Ця подія створена для усіх, хто захоплюється інноваціями, новими підходами до пошуку рішень».

«Джем – це створення реальних прототипів за тематикою, що оголошується одночасно у всіх країнах світу, а саме 29 березня, і власне творчий підхід для пошуку рішення орієнтованого на споживача називається дизайн-мислення», – поінформували також у ЛМР.

Організаторка джему у Львові, директорка «Школа Дружня до Дитини» Маргарита Калюжна, зазначила: «Ми запрошуємо підприємців, дизайнерів, маркетологів, представників соціально-культурного сектору та творчих професій, студентів, школярів разом з наставниками, а також усіх, кому цікаво дізнатися більше про дизайн-мислення».

«Global Service Jam – міжнародний рух і хакатон, який вже понад сім років поспіль об’єднує людей з цілого світу навколо ідеї використання методології дизайн-мислення — для проектування інноваційних процесів, сервісів, продуктів і послуг. В один і той же час, на два дні, в різних містах планети збираються незнайомці – щоб спільно на визначену тему шукати (і знайти!) якісно нові рішення актуальних проблем сучасного світу», – розповіли також у ЛМР.

«До організації заходу долучається проект «Lviv Open Lab» – міський простір інноваційної освіти, що відкриється для школярів міста у 2019 році на проспекті Червоної Калини, 58. Зараз відбувається реконструкція приміщень і вже незабаром для мешканців стануть доступними комфортна бібліотека, лекторій, лабораторії, майстерня по роботі з деревом», – повідомили також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

13:36 1 жовтня 2020 р.

Фольк-рок гурт зі Львова, якому пропонують прописку в Польщі, відрядждає на місцеві вибори половину музикантів

Фольк-рок гурт зі Львова "Joryj Kłoc", якому пропонують сценічну прописку в Польщі, відрядждає на місцеві вибори двох своїх музиквнтів із чотирьох - Любомира Сопільника і Павла Гоца.

Рубрика: Культура

22:02 29 вересня 2020 р.

Львівський художник закликав не перетворювати туризм на сферу готелів і дешевого пива

Тільки тоді Львів буде по-справжньому привабливим для туристів, коли, окрім добрих харчів і комфортних готелів, ми запропонуємо їм цікаві культурні заклади.

Рубрика: Культура

13:26 29 вересня 2020 р.

Львівській національній філармонії присвоїли ім'я відомого композитора

Сьогодні, 29 вересня, Львівська обласна рада проголосувала за присвоєння імені Мирослава Скорика комунальному закладу Львівської обласної ради «Львівська національна філармонія".

Рубрика: Культура

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу