Львів’янам пропонують замовляти молитви через термінал

10:00 5 грудня 2016 р.


Фото: Gazeta.ua

У користувачів соціальної мережі виникло запитання – на яку саме церкву перераховуються кошти.

У Львові в терміналах для оплати послуг поповнень рахунків можна замовити молитву. Про це повідомив депутат Львівської міськради і координатор групи «Варта-1» Ігор Зінкевич на сторінці в «Facebook» і виклав знімки.

Мешканцям Львова надають вибір, яку молитву замовити. Є – за здоров'я, за перемогу над ворогом або повернення додому живим. За послуги городянам пропонують внести від 10 до 4999 гривень. 

У соцмережі висміяли термінал і, водночас, назвали послугу церквою ХХІ століття. «Як проконтролювати наскільки ревно будуть молитись? А то заплатиш так, щоб аж голову в поклонах розбив – а він просто під ніс пробормоче. Як тоді звернутись в захист прав споживача?», – зокрема, зробив допис Андрій Брунець.

У користувачів одразу виникло нерозуміння – куди перераховуються кошти, на яку саме церкву. «Було б непогано з’ясувати, хто таким чином гроші отримує. Можливо, в жодну церкву вони не надходять. А хтось збагачується за рахунок довірливих громадян» – сумнівається Юлія Заблоцька.

Про це повідомили в київському інтернет-виданні «Gazeta.ua».

dailylviv.com

До теми

10:15 6 січня 2021 р.

7 січня - Різдво в Шевченківському гаю. Програма свята

У четвер, 7 січня, вже традиційно свято «Різдво в Гаю» проходитиме в одному з найбільших музеїв просто неба — Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Рубрика: Культура

20:06 4 січня 2021 р.

Норвежець викупив частину книг-казок «Зіркові пригоди Іскри» і подарував дитячому притулку у Львові

У різдвяно-новорічні дні підопічним дитячого притулку служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації подарували книги казок «Зіркові пригоди Іскри» київської авторки Олени Довгаленко. Благодійний жест зробив норвежець Сіндре Лунде.

Рубрика: Культура

10:51 4 січня 2021 р.

Безпечне Різдво у Львові. Повна програма цьогорічних заходів

Цьогоріч Різдво у Львові відбуватиметься в адаптованому до карантинних норм форматі. Місто відмовиться від проведення великих івентів, проте заради збереження традицій певні заходи будуть відбуватись.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу