Львів’ян запрошують спільно прибрати завтра територію біля собору святого Юра

14:58 20 лютого 2015 р.


Фото: catholicnews.org.ua

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ запрошує усіх свідомих громадян прийти й допомогти прибрати території, де щодня десятки тисяч християн перебували й очікували на молитву біля чудодійної ікони».

У прес-службі ЛМР повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову», що «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ запрошує усіх свідомих громадян прийти й допомогти прибрати території, де щодня десятки тисяч християн перебували й очікували на молитву біля чудодійної ікони». В повідомленні також конкретизують:

«Як повідомили у «Фундації Духовного Відродження», протягом трьох тижнів вірні УГКЦ з усіх куточків України мали можливість помолитися й вшанувати одну з найдавніший християнських святинь – Нерукотворний образ Ісуса Христа, привезений з Ватикану до Архикатедрального собору Святого Юра. Відтак, «Фундація Духовного Відродження» запрошує усіх охочих в суботу спільно прибрати територію біля храму. 

У «Фундації Духовного Відродження». Зазначають: «Українська греко-католицька Церква  Львівської Архиєпархії, як і кожен з нас, є відповідальною за те, щоб наше місто було чистим. БО «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ запрошує усіх свідомих громадян прийти й допомогти прибрати території, де щодня десятки тисяч християн перебували й очікували на молитву біля чудодійної ікони».

Спільне прибирання відбудеться у суботу, 21 лютого, о 10.00. Збір – на площі святогоЮра, 5, перед Митрополичими палатами. 

У зверненні БО «Фундація Духовного Відродження» зазначено також: «Просимо Вас по можливості взяти з собою інвентар для прибирання: віники, рукавиці, граблі тощо. Запрошуємо кожного стати волонтером й подбати про чистоту та красу нашого міста».

Деталі: Фундація Духовного Відродження, площа Св.Юра, 5, тел.: (032)2611389, 0676790207, http://www.foundation-la.com.ua/, https://www.facebook.com/foundation.la.ugcc».

dailylviv.com

До теми

15:27 14 вересня 2021 р.

Lviv Orchestra Fashion відбувся у Львові

8 вересня у Львові відбувся показ нової колекції SS 2022 бренду Marta Wachholz у супроводі симфонічного оркестру INSO-Lviv.

Рубрика: Культура

16:37 13 вересня 2021 р.

Іноземці та особи без громадянства можуть вакцинуватися від COVID-19 в Україні

Усі іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, можуть вакцинуватися від COVID-19 за тією ж процедурою, що й українські громадяни. Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я України.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу