Львів’ян запрошують на зустріч з упорядником унікального ювілейного видання «Кобзаря»

09:42 12 червня 2015 р.

  • 0


Фото: скріншот з «YouTube»

У п’ятницю, 12 червня, о 16:00 в читальному залі №1 головного корпусу Львівської національної наукової бібліотека України імені Василя Стефаника на вулиці Стефаника, 2 розпочнеться зустріч із мовознавцем, заслуженим працівником освіти України, упорядником унікального ювілейного видання «Кобзаря» Миколою Зубковим.

Організатори зустрічі з упорядником унікального ювілейного видання «Кобзаря» Миколою Зубковим розповіли:

«На зустрічі ви почуєте про найповніше зібрання Шевченкових творів без будь-яких цензурних правок, до того ж із різними авторськими варіантами, які теж мають неабияку мистецьку цінність. Безперечною родзинкою «Кобзаря» є те, що вся книга, від першої до останньої сторінки, а також коментарі, примітки і статті вперше впорядковано за правилами Харківського правопису (1927 р.)».

Зустріч розпочнеться 12 червня о 16:00 у читальному залі №1 головного корпусу Львівської національної наукової бібліотека України імені Василя Стефаника (вулиця Стефаника, 2, другий  поверх). Про це повідомили Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:25 2 червня 2020 р.

Мирослава Скорика похоронять у Львові

Українці три дні прощатимуться із композитором, музикознавцем та Героєм України Мирославом Скориком. Завтра прощання відбуватимуться у Києві, а в четвер і п’ятницю — у Львові.

Рубрика: Культура