Львів’ян запрошують долучатися до конкурсу фотографій «Місто, що надихає книгу»

15:30 20 травня 2015 р.


Фото: meest-online.com

Цього року Львів знову змагатиметься за титул «Міста літератури» в програмі творчих міст ЮНЕСКО.

Долучення до Мережі креативних міст сприятиме соціальному, культурному та економічному розвитку міста й розвиватиме активну міжнародну співпрацю. Сьогодні титул Місто літератури ЮНЕСКО вже вибороли Единбург, Мельбурн, Айова, Дублін, Рейк’явік, Норвіч, Краків, Дунедін, Прага, Гайдельберг і Гранада.

Виконувач обов’язків керівника відділу маркетингу та культурних індустрій Богдана Брилинська розповіла також: «Цього року у зв’язку з тим, що вимоги на подання «Місто літератури» були змінені, однією з умов подання є долучення до аплікації фотографій, що символізують наше місто як місто книги, місто літератури, і тому представники робочої групи вирішили, що цього року ми запросимо усіх львів’ян до того, щоб вони, власне, зобразили наше місто як місто літератури. Зараз маємо вже декілька заявок та чекаємо, що цей конкурс викличе певний ажіотаж і всі зацікавляться самим проектом «Місто літератури». Саме подання на цей титул буде 15 липня і результати будуть оголошені у жовтні-листопаді цього року».

У робочій групі з підготовки аплікації на титул ЮНЕСКО «Львів – місто літератури» зібрались ініціативні громадяни міста, представники громадських організації, міської влади, представники ЗМІ, бізнесу та освіти. Команда готує аплікацію і програму підтримки розвитку літературного процесу та прагне не лише визнання літературного статусу Львова, але, насамперед, активізації розвитку усіх пов’язаних із літературним процесом середовищ, що втілиться у низці цільових проектів як фахових, так і спрямованих на широку громадськість.

Команда проекту прагне дати можливість кожному мешканцю Львова долучитись до створення образу нашого міста як міста літератури. Саме тому оголошується конкурс фотографії, що розкривала б одну зі сторінок літературного духу Львова:

Львів надихає… книгодрукарів

Львів надихає… літературну творчість

Львів надихає… перекладачів

Львів надихає… молоду поезію

Львів надихає… сучасну драматургію

Львів надихає… гуманітарну освіту

Львів надихає… літературні фестивалі та форуми

Львів надихає… дітей до читання

Львів надихає… культурну синергію

Львів надихає… Україну!

Для участі у фотоконкурсі необхідно надіслати до 23:59 тридцять першого травня 2015 року на електронну пошту liviv.foto.literature@gmail.com: 1-3 фотографії, що презентують Львів як місто книги й літератури (технічні вимоги: формат jpeg, розширення від 2000 точок); назву фотографій; авторську довідку про автора (включаючи контактні дані).

Фото переможців будуть презентувати наше місто у поданні на конкурс ЮНЕСКО, будуть розміщені на білбордах міста, а також на банері над входом до міської ради. Про це повідомили сьогодні, 20 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу