Львів’ян запрошують долучатися до фотоконкурсу «Місто, що надихає книгу»

14:39 6 травня 2015 р.


Фото: varianty.net

У прес-службі ЛМР повідомили в середу «Щоденному Львову»: «Оголошується конкурс фотографії, що розкривала б одну зі сторінок літературного духу Львова».

Цього року Львів знову змагатиметься за титул «Міста літератури» в програмі творчих міст ЮНЕСКО. Долучення до Мережі креативних міст сприятиме соціальному, культурному та економічному розвитку міста й розвиватиме активну міжнародну співпрацю. Сьогодні титул Місто літератури ЮНЕСКО вже вибороли Единбург, Мельбурн, Айова, Дублін, Рейк’явік, Норвіч, Краків, Дунедін, Прага, Гайдельберг і Гранада.

Виконувач обов’язків керівника відділу маркетингу та культурних індустрій Богдана Брилинська розповіла також: «Цього року у зв’язку з тим, що вимоги на подання «Місто літератури» були змінені, однією з умов подання є долучення до аплікації фотографій, що символізують наше місто як місто книги, місто літератури, і тому представники робочої групи вирішили, що цього року ми запросимо усіх львів’ян до того, щоб вони, власне, зобразили наше місто як місто літератури. Зараз маємо вже декілька заявок та чекаємо, що цей конкурс викличе певний ажіотаж і всі зацікавляться самим проектом «Місто літератури». Саме подання на цей титул буде 15 липня і результати будуть оголошені у жовтні-листопаді цього року».

У робочій групі з підготовки аплікації на титул ЮНЕСКО «Львів – місто літератури» зібрались ініціативні громадяни міста, представники громадських організації, міської влади, представники ЗМІ, бізнесу та освіти. Команда готує аплікацію і програму підтримки розвитку літературного процесу та прагне не лише визнання літературного статусу Львова, але, насамперед, активізації розвитку усіх пов’язаних із літературним процесом середовищ, що втілиться у низці цільових проектів як фахових, так і спрямованих на широку громадськість.

Команда проекту прагне дати можливість кожному мешканцю м. Львова долучитись до створення образу нашого міста як міста літератури. Саме тому оголошується конкурс фотографії, що розкривала б одну зі сторінок літературного духу Львова:

Львів надихає… книгодрукарів

Львів надихає… літературну творчість

Львів надихає… перекладачів

Львів надихає… молоду поезію

Львів надихає… сучасну драматургію

Львів надихає… гуманітарну освіту

Львів надихає… літературні фестивалі та форуми

Львів надихає… дітей до читання

Львів надихає… культурну синергію

Львів надихає… Україну!

Для участі необхідно до 23:59 год 31 травня 2015 року надіслати на електронну пошту liviv.foto.literature@gmail.com: 1-3 фотографії, що презентують Львів як місто книги й літератури (технічні вимоги: формат jpeg, розширення від 2000 точок); назву фотографій;

авторську довідку про автора (включаючи контактні дані).

Фото переможців будуть презентувати наше місто у поданні на конкурс ЮНЕСКО, будуть розміщені на білбордах міста, а також на банері над входом до міської ради. Про це повідомили сьогодні, 6 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

20:19 25 жовтня 2021 р.

Монахиня зі Львова посіла призове місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні

Контемплятивна сестра-редемптористка Марія (Слєпченко) посіла 2 місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні. Цей конкурс відбувся під егідою Віденської консерваторії імені Шуберта.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу