Львів’ян закликають подарувати потребуючим «Хвилинку добра»

11:34 14 листопада 2014 р.

  • 0


Фото: askoldova-mohyla.org

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, активісти МГО «Ідеї молоді» відвідують соціальні заклади (інтернати, будинки сімейного типу, центри допомоги людям, які опинилися у складних життєвих ситуаціях), купують необхідні потребуючим речі й просто проводять час з ними.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 14 листопада, «Щоденному Львову»: «Кожен охочий може подарувати потребуючим «Хвилинку добра» У повідомленні також конкретизують:

«Подаруй хвилинку добра тим, хто цього потребує. Проект діє в місті вже більше місяця. МГО «Ідеї молоді» пропонує усім долучатись до ініціативи та творити добро разом. Кожного тижня активісти відвідують соціальні заклади (інтернати, будинки сімейного типу, центри допомоги людям, які опинилися у складних життєвих ситуаціях), купують необхідні для потребуючих речі та просто проводять час з цими людьми. Організатори також зазначають:

«Дві години вашого часу й невелика сума в розмірі 50 грн стають приємним подарунком для тих, хто дійсно цього потребує. Як це відбувається?

Усі охочі, в певний узгоджений день, зустрічаються о 17:00 біля входу в Ратушу. Збирають кошти з кожного учасника акції в розмірі 50 грн. Йдуть разом до потрібного магазину та на зібрану суму купують щось необхідне для закладу, який відвідають (іграшки, канцтовари, засоби гігієни, ліки, одяг, взуття та інше). Потім усі разом прямують до пункту призначення й обдаровують увагою тих, хто на неї чекає».

Обов’язкова реєстрація за номером: 093-953-46-19 – Катерина Ходак, координатор проекту. За вказаним номером також можна дізнатись деталі про проект. Проект діє за сприяння міського управління молоді, сім’ї та спорту». 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура