Львів'ян закликають до участі у фотоконкурсі «Місто, що надихає книгу» (оновлено)

14:05 30 квітня 2015 р.


Фото: varianty.net

У прес-службі ЛМР повідомили в четвер «Щоденному Львову»: «Оголошується конкурс фотографії, що розкривала б одну зі сторінок літературного духу Львова».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 30 квітня, «Щоденному Львову»:

«Цього року Львів знову змагатиметься за титул «Міста літератури» в програмі творчих міст ЮНЕСКО. Долучення до Мережі креативних міст сприятиме соціальному, культурному та економічному розвитку міста й розвиватиме активну міжнародну співпрацю. Сьогодні титул «Місто літератури ЮНЕСКО» вже вибороли Единбург, Мельбурн, Айова, Дублін, Рейк’явік, Норвіч, Краків, Дунедін,Прага, Гайдельберг і Гранада.

У робочій групі з підготовки аплікації на титул ЮНЕСКО «Львів – місто літератури» зібрались ініціативні громадяни міста, представники громадських організації, міської влади, представники ЗМІ, бізнесу та освіти. Команда готує аплікацію і програму підтримки розвитку літературного процесу та прагне не лише визнання літературного статусу Львова, але, насамперед, активізації розвитку усіх пов’язаних із літературним процесом середовищ, що втілиться у низці цільових проектів як фахових, так і спрямованих на широку громадськість. 

Команда проекту прагне дати можливість кожному мешканцю м. Львова долучитись до створення образу нашого міста як міста літератури. Саме тому оголошується конкурс фотографії, що розкривала б одну зі сторінок літературного духу Львова: 

Львів надихає... книгодрукарів

Львів надихає... літературну творчість

Львів надихає... перекладачів

Львів надихає... молоду поезію

Львів надихає... сучасну драматургію

Львів надихає... гуманітарну освіту

Львів надихає... літературні фестивалі та форуми

Львів надихає... дітей до читання

Львів надихає... культурну синергію

Львів надихає... Україну!

Для участі необхідно до 23:59 тридцять першого травня 2015 року надіслати на  електронну пошту liviv.foto.literature@gmail.com:

1-3 фотографії, що презентують Львів як місто книги й літератури (технічні вимоги: формат jpeg, розширення від 2000 точок);

назву фотографій;

авторську довідку про автора (включаючи контактні дані). 

Фото переможців будуть презентувати наше місто у поданні на конкурс ЮНЕСКО, будуть розміщені на білбордах міста, а також на банері над входом до міської ради».

dailylviv.com

До теми

18:08 23 травня 2022 р.

Вигулювання собак і влаштування пікніків заборонять на меморіальній площі у Львові

Виконком ЛМР прийняв рішення щодо проведення конкурсу на кращу проєктну пропозицію меморіального комплексу військових поховань Героїв України на вул. Мечнікова. Тут передбачають військові поховання Героїв України, парк-сквер пам'яті Героїв і меморіальну площу.

Рубрика: Культура

15:20 23 травня 2022 р.

Такого ажіотажу ще не бачив: у Львові погасили нову марку про русскій воєнний корабль, - Козицький

Сьогодні, 23 травня, в День морської піхоти України, а також на 40-ий день після загибелі російського військового крейсеру «Москва», у Львові урочисто спецпогасили марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!».

Рубрика: Культура

21:21 19 травня 2022 р.

Новонародженим на Львівщині дарують вишиванки

Десятки матерів пораділи сьогодні першим вишитим оберегам їхніх дітей. Вишиванки отримала малеча у Львівському, Червоноградському і Яворівському районах Львівщини.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу