Львівським курсантам представили «Небо»

14:00 20 жовтня 2016 р.

Відомий фотомитець і воєнний фоторепортер Олександр Клименко презентував вихованцям Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного свій фронтовий альбом «Небо впало під землю», присвячений героїзму простого українського захисника та фронтовим будням.

На зустріч з її автором – фотографом-документалістом Олександром Клименком – прийшли офіцери та курсанти вищого військового навчального закладу, серед яких були чимало учасників антитерористичної операції. Воєнний фоторепортер, який вже понад два десятки років знімає війну у різних «гарячих» точках планети, розповів про себе та особисте ставлення до війни на сході нашої країни.

Митець розповів: «На Донбасі йде справжня війна, у якій агресором та загарбником виступає Російська Федерація. Ми знаємо про це. Й там, на сході України гинуть люди моєї країни. Саме тому я їжджу на війну, намагаючись своїми знімками донести до людей те, що там відбувається».

Про це повідомили сьогодні, 20 жовтня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

19:24 9 листопада 2020 р.

За п’ять років можемо її не впізнати: львівський мовознавець розповів, що засмічує українську мову

23 роки поспіль 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Львівський мовознавець, дослідник Тарас Береза розповів про тенденції у мовному середовищі Львівщини та порадив, що читати, аби плекати власну українську.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу