Львівський театр гастролював у Пряшеві

13:10 29 травня 2017 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Академічний обласний музично-драматичний театру імені Юрія Дрогобича взяв участь у 56-му фестивалі драми і художнього слова імені Олександра Духновича, який відбувся в Пряшеві для популяризації української мови та культури.

Зокрема, у Центрі української культури та інтернаті в Пряшеві організували конкурс із художнього читання українських творів серед учнівської молоді. Українці Словаччини переглянули вистави «Лис Микита» Івана Франка та «Кайдашева сім'я» Івана Нечуя-Левицького у постановці Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича. Союз русинів-українців Словацької Республіки отримав також у подарунок книги українських видавництв. Про це повідомили сьогодні, 29 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 4 грудня 2019 р.

У Львові буде конкурс молодих вокалістів

15-20 грудня за ініціативи Львівської національної філармонії у Львові триватиме конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака – видатного українського оперного співака, соліста Паризької Національної Опери, волонтера, учасника бойових дій на Сході України, Героя України, кавалера ордена «За мужність» І ступеня.

Рубрика: Культура

Останні новини

На Ратуші приспустили прапор

На Львівщині розшукали хулігана, який поранив пасажира потягу

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу