Львівський палац мистецтв отримав нового керівника

13:28 29 листопада 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

У відкритому конкурсі на посаду генерального директора комунального закладу культури Львівської обласної ради Культурно-мистецького центру «Львівський палац мистецтв» перемогу отримав Юрій Візняк.

Відповідне рішення конкурсна комісія ухвалила у Львівській обласній раді в четвер, 29 листопада. За кандидатуру Юрія Візняка проголосували одноголосно усі члени комісії.

Юрій Візняк був єдиним претендентом на цю посаду. Він представив на розгляд комісії, колективу та громадськості свою візію розвитку Палацу мистецтв на короткострокову та довгострокову перспективу.

Відтак, конкурсна комісія рекомендуватиме на сесії облради призначити на посаду керівника Львівського палацу мистецтв Юрія Візняка строком на п’ять років. Про це повідомили в четвер, 29 листопада, в прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

20:45 20 червня 2021 р.

В австрійських стайнях на Львівщині відбувся культурно-дипломатичний захід

19 червня у Судовій Вишні, що неподалік Львова, відбувся культурно-дипломатичний захід під назвою «Леся – 150. Мрійниця, вершниця». Його головна ідея: показати постать поетеси Лесі Українки через призму її грузинського десятилітнього періоду життя і творчості.

Рубрика: Культура

12:41 17 червня 2021 р.

Миколаївську фортецю пообіцяли не перетворювати на кар'єр

Частину Миколаївської фортеці вже кілька років різні зацікавлені особи пробують перетворити на піщаний кар’єр. Щоб зберегти пам’ятку, ЛОДА ще на початку року ініціювала в стислі терміни завершити формування всієї облікової документації на складові частини комплексу.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу