Львівський музей народної архітектури та побуту отримає ще 36,5320 гектара

18:40 30 грудня 2015 р.


Фото: prostir.museum

Сьогодні, 30 грудня, на сесії ЛМР ухвалили рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Музею народної архітектури та побуту у Львові земельної ділянки для збереження та використання пам’ятки природи місцевого значення «Шевченківський гай».

На сесії Львівської міськради проголосовано в середу рішення надати Музею народної архітектури та побуту у Львові земельну ділянку площею 36,5320 га (у тому числі площею 0,0346 га на вулиці Чернеча гора, 1) у постійне користування для збереження та використання пам’ятки природи місцевого значення «Шевченківський гай», за рахунок земель природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення за функцією використання – землі природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення. Про це повідомили сьогодні, 30 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу