Львівський гурт «Роги» возив на схід України десять концертів (+відео)

13:00 6 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: day.kyiv.ua/Тарас Лисак

Музиканти-заньківчани планують нові поїздки в «зону АТО» влітку.

Гурт «Роги» Львівського національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької повернувся зі сходу України. Під час туру під назвою «Сонця схід», який тривав з 31 березня по 4 квітня, – виконавці дали 10 концертів (шість – для військових, а чотири – для цивільного населення) у Сівеськодонецьку, Сватовому, Краматорску та Кремінній.

Як розповів київському часопису «День» директор-розпорядник театру, а водночас – продюсер кавер-гурту Тарас Лисак, разом зі заньківчанами (Андрієм Сніцарчуком, Андрієм Войтюком, Дмитром Каршневичем, Василем Коржуком, Костянтином Ткаченком та Мартою Кулай) у марш-кидку на схід взяв участь соліст Львівської опери, народний артист України Олег Лихач. У концертній програмі, яку спеціально готували для цієї поїздки, були світові та українські хіти і популярні оперні арії, а ще – пісні Андрія Кузьменка (Скрябіна), Святослава Вакарчука та «Братів Гадюкіних».

«Привезли зі сходу надзвичайно позитивні враження, – запевнив Тарас Лисак. – Щасливі, що мали можливість надати і військовим, і цивільним трошки мирного життя, гарної музики, театрального гумору і, звичайно ж, львівського колориту».

Тарас Ярославович додав: «Я ще раз переконався: Україна – єдина. Ми всюди мали заповнені зали. Люди приходили на наші концерти з національними прапорами, у доброму настрої, підспівували. Ніхто нікого не боявся… Ми молимося за них і бажаємо миру Україні».

Окрему подяку актори-музиканти складають волонтерці Ірині Дзьобі, котра підготувала гуманітарний вантаж, і це маскувальні сітки, також – продукти (вареники, домашні консервації, кава, шоколад і… пів-автобуса печива). «День» уже розповідав, що заньківчани в АТО – не вперше.

Минулого року актори возили до Сватового вистави «Наталка Полтавка» та «Сватання на Гончарівці». І  тепер, щойно повернувшись з туру, вже планують нові поїздки – улітку.

Наприкінці театрального сезону, як запевнив Тарас Лисак, повезуть нову концертну програму «Рогів», а ще, ймовірно, вистави «Блазні мимоволі» у постановці Ореста Огородника та «Небилиці про Івана» у постановці Вадима Сікорського. 

Та й загалом ідеться про культурний обмін між Львівською та східними областями, про що вже ведуться перемовини на рівні обласних рад. Про це повідомили сьогодні, 6 квітня, в київському часописі «День».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів