Львівський театр імені Лесі Українки потребує нових працівників

17:00 15 липня 2016 р.


Фото: day.kyiv.ua

Конкурс на заміщення вакантних посад проводитиметься на вулиці Городоцькій в один день у два етапи.

«Комунальна установа «Львівський драматичний театр імені Лесі Українки» (79016, Львів, вулиця Городоцька, 36), згідно із положенням статті 21 Закону України «Про культуру» формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі; відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 6 вересня 2013 року №851, із змінами внесеними наказом Міністерства культури України від 17 листопада 2014 року №991 оголошує конкурс на заміщення вакантних посад», – повідомили сьогодні, 15 липня, в прес-службі міськради., де також розповіли, що зокрема театр потребує головного художника. В повідомленні також йдеться:

«Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) й післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією художника – не менше трьох років.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, список поставлених вистав, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії з вистав, СD та DVD-записи тощо). Адреса, за якою подаються документи: 79016, Львів, вулиця Городоцька, 36 та при можливості на електронну адресу lv.teatr@gmail.com.

Кінцевий строк прийняття документів: 5 серпня 2016року. Перелік документів, які подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення: заява про участь у конкурсі у довільній формі; особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою; копія документа, що посвідчує особу; витяг з трудової книжки (за наявності); копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Дата і місце проведення конкурсу: 12 серпня 2016 року; Львів, вулиця Городоцька, 36. Конкурс проводиться в один день у два етапи: перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 12 серпня 2016 року о 12:00 за адресою: Львів вулиця Городоцька, 36, комунальна установа «Львівський драматичний театр імені Лесі Українки»; другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу: 12 серпня 2016 року о 13:00 за адресою: Львів, вулиця Городоцька, 36, Комунальна установа «Львівський драматичний театр імені Лесі Українки» (початок реєстрації – о 12:30).

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються. Телефон для довідок: (032) 233-31-85) електронна адреса lv.teatr@gmail.com. Додаткова інформація: комунальна установа «Львівський драматичний театр імені Лесі Українки» житлом не забезпечує.

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад артистичного персоналу

Комунальна установа «Львівський драматичний театр імені Лесі Українки» (79016, Львів, вулиця Городоцька, 36) , згідно із положенням статті 21 Закону України «Про культуру» формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі; відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 6 вересня 2013 року №851, із змінами внесеними наказом Міністерства культури України від 17 листопада 2014 року №991 оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1. Артист вищої категорії. Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст)та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста драми (театру драми, юного глядача) I категорії не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.

Яскрава творча індивідуальність; висока професійна майстерність; вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; виконання відповідальних, у тому числі головних ролей у виставах театру; широке визнання публіки.

2. Артист I категорії. Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста драми (театру драми, юного глядача) II категорії не менше двох років, бакалавра – не менше трьох років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.

Яскрава творча індивідуальність, професійна майстерність і висока кваліфікація, виконання відповідальних ролей у виставах театру.

3. Артист ІI категорії. Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. Спеціальні кваліфікаційні вимоги: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо). Для творчого іспиту просимо підготувати: монолог; вірш; байку; пісню; танець.

Адреса, за якою подаються документи: 79016, Львів, вулиця Городоцька,36 та при можливості на електронну адресу lv.teatr@gmail.com. Кінцевий строк прийняття документів: 11 серпня 2016 року. Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення: заява про участь у конкурсі у довільній формі; особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою; копія документа, що посвідчує особу; витяг з трудової книжки (за наявності); копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Дата і місце проведення конкурсу: 25 серпня 2016 року, Львів, вулиця Городоцька,36.

Конкурс проводиться в один день у два етапи: перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 25 серпня 2016 року о 12:00 за адресою: Львів, вулиця Городоцька, 36, комунальна установа «Львівський драматичний театр імені Лесі Українки»; другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу: 25 серпня 2016 року  о 13:00 за адресою: Львів вулиця Городоцька, 36, комунальна установа «Львівський драматичний театр імені Лесі Українки» (початок реєстрації – о 12:30). Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються. Телефон для довідок: (032) 233-31-85) електронна адреса lv.teatr@gmail.com».

Додаткова інформація: Комунальна установа «Львівський драматичний театр ім.Л.Українки» житлом не забезпечує.

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

18:18 30 березня 2021 р.

ЛОДА врятувала кам’яницю Стеткевичів на вулиці Замарстинівській від депутатів ЛМР

Кам’яниця Стеткевичів на вул. Замарстинівській, 213 у Львові вже офіційно є щойно виявленою пам’яткою архітектури місцевого значення. Тепер відомий для Львова об’єкт, який кілька місяців намагаються знести для високоповерхової забудови, перебуває під захистом пам’яткоохоронного законодавства.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу