Львівські волонтери запросили близько 200 дітей полеглих бійців

15:40 16 січня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

«Волонтерська сотня УКУ» успішно провела акцію «Різдвяна місія».

У Львівській міськраді запевнили сьогодні, 16 січня, що акція «Різдвяна місія» в Українському католицькому університеті об’єднала близько 200 дітей полеглих бійців, які приїхали до Львова на запрошення волонтерів із чотирьох областей України – Львівської, Волинської, Івано-Франківської та Тернопільської. Для них організували мандрівки екскурсійним потягом, знайомство з майстернею шоколаду, львівськими крамничками й спільну гостина в трапезній Українського католицького університету. А в університетському храмі Святої Софії Премудрості Божої вони співали колядок разом із «Пікардійською терцією» та тернопільським гуртом «Галичани» та взяли участь у майстер-класах з психології.  

Акцію «Різдвяна місія» вдалося організувати завдяки спільній співпраці волонтерів з Великої Британії та України. А ініціювала її волонтер з Лондона – українська Ірина Естевес – у співпраці з благодійною організацією «Ukrainian Charity».

Причому вона допомагає не лише українській армії, але й збирає кошти на медикаменти для хворих дітей, підтримує дитячий будинок в Маріуполі «Пілігрим», у якому живуть діти переселенців і діти з неблагополучних сімей. Ірина Естевес пояснила: «Волонтерство – це спосіб життя. Кожен може стати волонтером, хто небайдужий. У мене є робота, сім’я, але я не можу залишатися осторонь від подій в Україні. Скільки є трагічних історій про загиблих солдат. Скільки втрат пережила Україна за ці три роки! У кожної запрошеної родини – своя історія. Я працюю вчителем і зароблені гроші віддаю у благодійні фонди. Так робить багато українців закордоном, бо нам болить доля нашого народу».

В організації акції «Різдвяна місія» взяли також участь рух «Меценати для Солдата» (Волинь), Логістичний центр допомоги бійцям АТО (Тернопіль), Трач Галина (Львівщина), Наталія Перцович (Івано-Франківськ), Ольга Зарічинська («Волонтерська сотня УКУ»). Волонтери з Великої Британії та України вже вдруге організовують подібний захід – влітку вони запросили в табір в одному з санаторіїв Тернопільщини близько 60 дітей воїнів АТО. Зокрема там відпочивали діти з Хмельниччини, Харківщини, Чернівців, Сумської та Івано-Франківської області.

Про це повідомили сьогодні, 16 січня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:24 22 січня 2021 р.

У Трускавці за 20 млн грн відновлять зрубну віллу, збудовану без жодного цвяха

Музей Біласа у Трусавці відновлять у межах проєкту «Реставрація пам’ятки архітектури Художнього музею Михайла Біласа» або вілла «Гопляна», який переміг у конкурсі секторальної бюджетної підтримки ЄС.

Рубрика: Культура

16:09 21 січня 2021 р.

Миколаївську фортецю-пам'ятку замислили перетворити на... піщаний кар'єр

Комунальне підприємство Львіської обласної ради “Реставрація замків і палаців Львівщини” підробило документацію на користь приватного замовника - Львівська облдержадміністрація проти цього.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу