Львівські вокалісти озвучили мультфільм «Водохреща»

11:30 19 січня 2017 р.

  • 0


Фото: Галина Гузьо

Прем’єра мультфільму зі серії «Різдвяна казка» на українських телеканалах відбудеться в четвер, 19 січня.

Щороку на зимові свята компанія «АРТ-Відео» дарує дітям мультфільми із зірковою озвучкою. Приміром, у минулі роки були презентовані серії «Різдвяної казки» про Чудотворця Миколая та Різдво. Натомість цього року на малюків чекає прем’єра мультика про Водохреща.

Як розповіла промоменеджер проекту Галина Гузьо, цю анімаційну історію, як і дві попередні, озвучили співаки Павло Табаков, Оксана Муха та піккардієць Ярослав Нудик, які перевтілились у яскравих мультперсонажів. Зокрема, Ангел – це співачка Оксана Муха, Чортик – володар титулу «Голос країни» Павло Табаков, Чортова Бабця та Господар – учасник вокальної формації «Піккардійська терція» Ярослав Нудик.

Галина Гузьо додала, що співочо-мультяшний колектив Павла, Оксани та Ярослава озвучує зимові мультфільми уже третій рік поспіль. А Павло Табаков запевнив: «Отримую велике задоволення працювати над чимось, що створюється для дітей. До того ж, ці мультфільми – українського виробництва, що також дуже цінно.

Натомість Оксана Муха розповіла: «Діти – найкращі критики, їх не надуриш, не введеш в оману. Вони одразу скажуть: подобається чи не подобається. Попередні серії «Різдвяної казки» мій син Данилко дивився залюбки і питав: «Коли ж наступна частина?».

«Щороку ця робота – дуже творча й натхненна», – запевнив піккардієць Ярослав Нудик.

Озвучили «Водохреща» («Йордан») на львівській студії звукозапису «FONіЯ records». Мультфільм створено компанією «АРТ-Відео» (продюсер – Едуард Занюк, режисер – Сергій Гармаш, сценарист – Тарас Микітчак). У «Різдвяній казці» звучать твори у виконанні хорової капели «Дударик».

Прем’єра мультфільму із серії «Різдвяна казка» відбудеться сьогодні, на Водохреща, на телеканалах України, також – у мережі. Крім того, мультиплікаційну історію буде представлено у всіх основних осередках української діаспори.

Про це повідомили сьогодні, 19 січня, в київському часописі «День».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:50 18 січня 2020 р.

«Свято Пампуха» триватиме у Львові два дні

18 та 19 січня в Музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького (Шевченківському гаю) на вулиці Чернеча Гора у Львові вже одинадцятий рік поспіль триватиме «Свято Пампуха».

Рубрика: Культура

12:00 17 січня 2020 р.

Управління культури Львівської міськради отримало нову начальницю

Начальницею управління культури Львівської міської ради призначили кандидатку мистецтвознавства, кураторку, викладачку, дослідницю українського діаспорного мистецтва та громадську діячку Христину Береговську.

Рубрика: Культура

15:59 16 січня 2020 р.

Влодка Кауфмана і Тараса Прохаська – на здобуття Шевченківської премії

Інститут стратегії культури висунув на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка митця Влодка Кауфмана з проєктом «Бесіда» (номінація «Візуальне мистецтво»), а Мистецька рада «Діалог» – Тараса Прохаська зі збіркою есеїв «Так, але…» («Література»).

Рубрика: Культура