Львівські парафії розпочали опікуватися 15 дітьми

12:35 30 червня 2017 р.

У міськраді запевнили: «До пілотного проекту «Одна Церква – одна дитина – одна родина», який діє при чотирьох парафіях Львова, залучено 15 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування».

У Львівській міськраді поінформували також сьогодні, 30 червня: «До 2020 року планують залучити до проекту понад 20 дітей. Про це повідомив начальник відділу «Служба у справах дітей» ЛМР Ростислав Тимків, презентуючи стратегію 2017-2020 «Місто дружнє до дітей».

Чиновник також пояснив: «Проект «Одна Церква – одна дитина – одна родина» – це пілотний проект, який вдало реалізовується вже при чотирьох парафіях: при Гарнізонному храмі святих постолів Петра і Павла, при храмі святих Володимира та Ольги, при парафії храму Різдва Пресвятої Богородиці та при церкві Олексія Блаженного. Цей проект – це спільна відповідальність державних структур, мешканців міста і релігійних організацій, які беруть дитину під свою опіку або повністю в сім’ю». 

Ростислав Тимків також розповів: «До прикладу, в цьому проекті задіяна одна сім’я, де бабця має під опікою п’ятеро дітей-сиріт, також задіяна інша сім’я, в якій одна мама виховує семеро дітей, і решта дітей – це діти, які з різних причин перебувають в інтернатах, тому що не влаштовані у сімейні форми виховання».

«Ключовими пріоритетами стратегії «Місто дружнє до дітей» є розвиток саме сімейних форм виховання – створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, а також подолання «соціального сирітства». Місія відділу «Служба у справах дітей Львівської міської ради – забезпечення кожній дитині права на захист, на виховання в сім`ї та повноцінний розвиток», – повідомили також сьогодні, 30 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:46 3 серпня 2021 р.

Скульптуру монаха з дитиною у Львові реставруватимуть усі охочі

Сьогодні, 3 серпня, у Львові стартували Дні реставрації. Під керівництвом реставратора з каменю впродовж 10 днів учасники майстер-класів відновлюватимуть скульптуру монаха з дитиною, що розміщена біля будинку №20 на вул. Погулянка.

Рубрика: Культура

13:26 31 липня 2021 р.

На відзначення державних свят, ювілеїв та видатних подій Львівщина витратить 1 млн 133 тис грн

На підтримку музеїв, театрів, мистецьких шкіл, бібліотек та народних домів області у межах заходів, визначених Комплексною програмою розвитку культури Львівщини на 2021-2025 роки, перерахували 2 млн 329 700 гривень.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу