Львівська школа отримала рідкісний інструмент

17:30 21 жовтня 2019 р.

  • 1


Фото: lvivrada.gov.ua

У державну музичну школу №2 Львова закупили в межах громадського бюджету новий музичний інструмент – арфу.

Про це повідомили в понеділок, 21 жовтня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Це перший мистецький проект, реалізований цього року у Галицькому районі. За словами директорки школи Галини Лаврись, тепер їх навчальний заклад  єдиний в місті, який має арфу».

Галина Лаврись зазначила: «Я хотіла, щоб в нашій школі навчались діти на усіх існуючих інструментах. Звичайно, що фортепіано ми маємо, скрипки, бандури, а от арфи ми не могли придбати, бо вона є надзвичайно дорога і коштує близько пів мільйона гривень. Тепер такої якості арфи не має ні оперний, ні філармонія, а ми маємо. Але якби не дружня сім’я нашої школи, наші викладачі, то нічого б не було. Ми згуртувались під час голосування і перші набрали тисячу голосів у Галицькому районі».

«З огляду на придбання арфи, за словами Галини Лаврись, у школі відкрили нову ставку викладача арфи. Учитись грі на цьому інструменті уже зголосились дев’ятеро учнів», – поінформували також на порталі депутатів.

Директорка школи зауважила: «У Львові бракує арфістів, це рідкісний інструмент, тому, сподіваюсь, завдяки цьому проекту з’являться цікаві виконавці, які в майбутньому прославлять наше місто».

dailylviv.com

Коментарі(1)

Oksana Kulyk

10:02 22 жовтня 2019 р.

Відповісти

Це чудова новина,але це не єдиний заклад,який має арфу!

До теми

12:00 17 січня 2020 р.

Управління культури Львівської міськради отримало нову начальницю

Начальницею управління культури Львівської міської ради призначили кандидатку мистецтвознавства, кураторку, викладачку, дослідницю українського діаспорного мистецтва та громадську діячку Христину Береговську.

Рубрика: Культура

15:59 16 січня 2020 р.

Влодка Кауфмана і Тараса Прохаська – на здобуття Шевченківської премії

Інститут стратегії культури висунув на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка митця Влодка Кауфмана з проєктом «Бесіда» (номінація «Візуальне мистецтво»), а Мистецька рада «Діалог» – Тараса Прохаська зі збіркою есеїв «Так, але…» («Література»).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу