Львівська ОДА передала 168 книг українській громаді в Перемишлі

12:48 17 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У нашій області діє програма підтримки місцевих книговидавців, за кошти якої купують україномовні книги на потреби інститутів громадянського суспільства.

«Для підтримки української громади в Республіці Польща до дня Святого Миколая обласна державна адміністрація передала 168 найменувань української книги для Українського «Народного дому» та Української гімназії імені Маркіяна Шашкевича у Перемишлі», – повідомили сьогодні, 17 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської облдержадміністрації Галина Гречин зазначила: «Ми хочемо допомогти українцям в Польщі пізнати історичну правду про події минулого, а також долучитись до об’єктивного висвітлення сучасних подій в Україні». 

Своєю чергою, голова Спілки українців-політв’язнів і репресованих у Перемишлі Павло Стрілка, приймаючи дарунок висловив сподівання, що така ініціатива обласної влади є початком нового формату співпраці українців, котрі нині проживають по різні боки кордону. Нагадаємо, що в області діє програма підтримки місцевих книговидавців, за кошти якої купують україномовні книги на потреби інститутів громадянського суспільства».

dailylviv.com

До теми

14:34 28 жовтня 2020 р.

«Кінець «сонцесяйної» епохи»: у Львові презентували саркастичну книгу про місто і його мера

Навіть якщо Андрій Садовий обійде Олега Синютку у другому турі виборів і втримається у кріслі міського голови, його епоха однаково скінчилася. Адже того ореолу сонцесяйності й безгрішності, який багато людей бачили над його головою, вже не буде – німб потьмянів і впав на землю.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу