Львівська міськрада розробляє стратегію розвитку Музею народної архітектури

14:00 3 березня 2017 р.

У міськраді запевнили: «В управлінні культури ЛМР розпочали роботу над Стратегією розвитку Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького. Результати мають представити вже у травні цього року».

Директор Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького Роман Назаровець зазначив: «З метою гармонійного розвитку Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького та сприяння духовному розвитку Монастиря Свято-Іванівської Лаври Студитського Української греко-католицької церкви, розташованої на території Музею народної архітектури та побуту, враховуючи пропозиції робочої групи, утвореної відповідно до розпорядження міського голови від 21 червня 2016 року №270, пропоную розпочати розробку стратегії розвитку Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького. Управління культури буде відповідальним за розробку стратегії цього розвитку і цю стратегію пропоную підготувати до 15 травня цього року».

Роман Назаровець також повідомив: «До 2003 року музей належав до обласної адміністрації і дуже мало коштів виділялося на реставрацію об’єктів музею Зараз кожного року Львівська міська рада виділяє все більше коштів і музей шукає різні джерела – спонсорські і меценатів для підтримки об’єктів музею. Цього року маємо пропозицію від Монастиря Свято-Іванівської Лаври, від отця Юстина, що він допоможе нам відреставрувати церкву села Тисовець, Михайлівську церкву із села Тисовець і надасть нам 30 тисяч гонти для перекриття даху. А працівники музею відреставрують цю церкву. Тобто, ми спільними зусиллями це будемо робити».

Про це повідомили сьогодні, 3 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «До роботи над розробкою стратегії розвитку Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького будуть залучені професійні, духовні та культурні середовища міста. Окрім цього під час створення та представлення результатів пройдуть публічні обговорення. Стратегію мають презентувати у першій половині травня 2017 року».

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

18:18 30 березня 2021 р.

ЛОДА врятувала кам’яницю Стеткевичів на вулиці Замарстинівській від депутатів ЛМР

Кам’яниця Стеткевичів на вул. Замарстинівській, 213 у Львові вже офіційно є щойно виявленою пам’яткою архітектури місцевого значення. Тепер відомий для Львова об’єкт, який кілька місяців намагаються знести для високоповерхової забудови, перебуває під захистом пам’яткоохоронного законодавства.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу