Львівська міськрада розробляє стратегію розвитку Музею народної архітектури

14:00 3 березня 2017 р.

  • 0

У міськраді запевнили: «В управлінні культури ЛМР розпочали роботу над Стратегією розвитку Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького. Результати мають представити вже у травні цього року».

Директор Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького Роман Назаровець зазначив: «З метою гармонійного розвитку Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького та сприяння духовному розвитку Монастиря Свято-Іванівської Лаври Студитського Української греко-католицької церкви, розташованої на території Музею народної архітектури та побуту, враховуючи пропозиції робочої групи, утвореної відповідно до розпорядження міського голови від 21 червня 2016 року №270, пропоную розпочати розробку стратегії розвитку Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького. Управління культури буде відповідальним за розробку стратегії цього розвитку і цю стратегію пропоную підготувати до 15 травня цього року».

Роман Назаровець також повідомив: «До 2003 року музей належав до обласної адміністрації і дуже мало коштів виділялося на реставрацію об’єктів музею Зараз кожного року Львівська міська рада виділяє все більше коштів і музей шукає різні джерела – спонсорські і меценатів для підтримки об’єктів музею. Цього року маємо пропозицію від Монастиря Свято-Іванівської Лаври, від отця Юстина, що він допоможе нам відреставрувати церкву села Тисовець, Михайлівську церкву із села Тисовець і надасть нам 30 тисяч гонти для перекриття даху. А працівники музею відреставрують цю церкву. Тобто, ми спільними зусиллями це будемо робити».

Про це повідомили сьогодні, 3 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «До роботи над розробкою стратегії розвитку Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького будуть залучені професійні, духовні та культурні середовища міста. Окрім цього під час створення та представлення результатів пройдуть публічні обговорення. Стратегію мають презентувати у першій половині травня 2017 року».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:50 24 березня 2020 р.

«Антиконцерт» у Львові збиратиме кошти на протидію коронавірусу

Львівська компанія «Gastroli.ua», яка займається організацією концертів та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші події, у часи карантину в Україні ініціює «Антиконцерт», кошти з проданих квитків на який спрямують для боротьби з коронавірусом.

Рубрика: Культура

20:14 22 березня 2020 р.

Волонтери погасили марку «Домівки», яку Львів збудував біля лінії фронту

Сьогодні, 22 березня, керівник доброчинного проєкту «Тризуб Дентал», капітан запасу Ігор Ященко та волонтер Василь Мезенцев погасили марки, які були випущені з нагоди офіційного відкриття «Домівки» – міжконфесійного духовного осередку для захисників України (церкви святої Анни) в Карлівці у Донецькій області. За 18 кілометрів від лінії фронту.

Рубрика: Культура

Останні новини

8 квітня про COVID-19 на Львівщині розкажуть лікарі

У 31 пацієнта у Львові позитивний результат тесту на коронавірус

8 квітня опалювальний сезон у Львові буде завершено

«Великдень вдома» врятує українців від COVID-19

Людей на карантині та в обсервації контролюватимуть, але смартфони їм безкоштовно не видаватимуть

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу