Львівська міськрада просить повернути приміщення церкві

12:32 10 жовтня 2019 р.

  • 0
  • 636


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 10 жовтня, на засіданні сесії Львівської міської ради ухвалили звернення до Президента, Прем’єр-міністра та міністра внутрішніх справ щодо передачі приміщень на вулиці Кривоноса, 1 церкві Блаженного Климентія Шептицького.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Колись ці приміщення належали храму, а сьогодні у них знаходяться корпуси Львівського державного університету внутрішніх справ МВС України».

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив: «До нас вчора на колегію приходив отець з собору Климентія Шептицького. Ми проговорювали питання приміщень на вулиці Кривоноса, 1, які колись були приміщеннями церковними, монастирськими. Зараз у тих приміщеннях тимчасово знаходяться факультети університету внутрішніх справ».

Андрій Садовий також зазначив: «Я думаю, що було б цілком логічно, щоб ми, від імені Львівської міської ради звернулися до Президента, до Прем’єра і міністра внутрішніх справ, щоб ці приміщення були передані для нормального функціонування церкви, монастиря і музею Климентія Шептицького, який там створюється».

У Львівській міськраді також опублікували текст звернення до Президента, Прем’єр-міністра та міністра внутрішніх справ щодо передачі приміщень на вулиці Кривоноса, 1 церкві Блаженного Климентія Шептицького:

«У центральній частині Львова, на вулиці Кривоноса, 1, знаходиться унікальна пам’ятка сакральної архітектури XVII століття – монастирський комплекс з Храмом священномученика Климентія Шептицького Української Греко-Католицької Церкви. Упродовж останніх років Львівська міська рада провела низку ремонтно-реставраційних заходів для відновлення святині. На території, прилеглій до монастирського комплексу, знаходиться Меморіал Героям Небесної Сотні.

Проте два поверхи монастирського комплексу, а також прилеглу територію сьогодні використовує Львівський державний університет внутрішніх справ МВС України.

У зв’язку з цим звертаюся до Вас із проханням посприяти передачі зазначених приміщень Церкві Блаженного Климентія Шептицького, а також передати місту земельну ділянку поруч для створення Музею в пам’ять про Героїв Небесної Сотні.

Сподіваюсь на Ваше розуміння та допомогу».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:15 22 жовтня 2019 р.

У центрі Львова не відновлюватимуть «Кульбабу»

Консультативна рада при управлінні охорони історичного середовища пропонує законсервувати відкриті фундаменти костелу на площі Галицькій, виявлені під час робіт з реконструкції фонтану «Кульбаба».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 897

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу