Львівська міськрада оголошує конкурс дизайнерів зовнішнього оформлення громадського транспорту

10:43 12 травня 2015 р.


Фото: sat-prof.com.ua

У прес-службі ЛМР повідомили у вівторок «Щоденному Львову»: «Єдиний стандарт кольорової схеми оформлення кузова пасажирського транспорту має стати однією з впізнаваних рис міста».

Львівська міська рада оголошує міський відкритий конкурс на зовнішнє оформлення міського пасажирського громадського транспорту у м. Львові. Кінцевий термін подання конкурсних проектів – 20 червня 2015 року. 

«Впорядкування зовнішнього вигляду громадського пасажирського транспорту є одним з кроків підвищення якості пасажирського транспорту. Кожен охочий може зобразити та обгрунтувати своє бачення того, як має виглядати львівський громадський транспорт у майбутньому (йдеться про зовнішнє кольорове оформлення трамваїв, тролейбусів та автобусів). Єдиний стандарт кольорової схеми оформлення кузова пасажирського транспорту має стати однією з впізнаваних рис міста», – йдеться також у повідомленні.

Умови конкурсу напрацьовані робочою групою за участю як представників міської ради, так і громадських організацій та компаній-перевізників. Пропонується поступовий перехід на єдиний стандарт, що торкнеться в першу чергу закупівлі нових транспортних одиниць, оформлення одиниць транспорту, що повертаються з капітального ремонту та таких, що переоформлюються під час демонтажу реклами.

До участі у конкурсі запрошують авторські колективи дизайнерів, що до 20 червня (включно) мають подати через єдине вікно Львівської міської ради до управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури повний пакет документів, оформлений відповідно до формальних вимог (див. додатки). Учасники також можуть подавати свої роботи поштою за адресою: 79006, Львів, площа Ринок 1, кабінет 115 рекомендованим листом з поштовим штемпелем не пізніше 18-ї години 20 червня 2015 року.

Фінансових винагород конкурс не передбачає. Оформлення та доставка матеріалів для участі у конкурсі здійснюється власним коштом авторських колективів.

Конкурс проводиться на замовлення департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради. Організатором конкурсу виступає управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури департаменту розвитку Львівської міської ради.

Додаткову інформацію можна отримати від Олександра Шутюка, координатора конкурсу, кабінет 115, тел. 254-60-28, a.shutyuk@gmail.com, alex-shutyuk.livejournal.com. 

Матеріали конкурсу тут: https://drive.google.com/folderview?id=0B7-4vXgbVvhTfm5CTm5RaDZpS1FkSHdaSThsc0pXTExMQTYzX1Z3bHBhY3JOQnZXS2kwN1E&usp=sharing».

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу