Львівщиною мандрують пересувні виставки

15:38 8 серпня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Інтерактивний проект Державного меморіального музею імені Михайла Грушевського презентували в Мостиському й Сокальському районах.

«Львівщиною продовжують мандрувати пересувні виставки. Цього разу «мобільну» експозицію мали змогу побачити мешканці села Бортятин в Мостиському районі. У неділю, 7 серпня, їм презентували інтерактивний музейний проект Державного меморіального музею імені Михайла Грушевського», – повідомили сьогодні, 8 серпня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Цього ж дня мешканці села Перв'ятичі в Сокальському районі зустрічали виставку Львівського історичного музею – Музейний простір про Лубківського. Відвідувачам представили цікаві книги, буклети, записи, а також провели віртуальну екскурсію.

Загалом з травня до кінця липня на Львівщині відбулось 30 презентацій виставок різних музеїв – Львівського історичного музею, Львівського музею історії та релігії, Державного меморіального музею М. Грушевського у Львові. Варто зазначити, що проект пересувних музейних виставок у Народних домах області ініційований ще у травні 2016 року. Його метою є ознайомлення області із культурою, історією, мистецтвом, яке представлене у львівських музеях».

dailylviv.com

До теми

18:34 25 січня 2022 р.

На Львівщині у громадському транспорті заборонена російська попса: пасажири поскаржаться на 112

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області діє обмеження на використання аудіовізуальних творів російських артистів у громадському транспорті.

Рубрика: Культура

18:00 24 січня 2022 р.

У Львові туристи з України вже не просять гіда переходити на російську мову

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області, на території Львівщини під час проведення екскурсій, діють обмеження на використання російської мови. Виняток - екскурсії для туристів з іноземних країн.

Рубрика: Культура

13:19 24 січня 2022 р.

У Львові талановитий артист державного підприємства став заслуженим

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського №27/2022 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» чотирьох діячів культури Львівщини відзначили державними нагородами.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу