Львівщиною гастролює Луганський драмтеатр

11:28 19 жовтня 2016 р.


Фото: sd.ua

21 та 23 жовтня у драматичному театр імені Лесі Українки у Львові покажуть спектаклі «Маклена Граса» Миколи Куліша та «За двома зайцями» Михайла Старицького.

У рамках акції «Зі сходу на захід – театр єднає серця» Львівщиною гастролює Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр, артисти якого покажуть створені в надзвичайно складних умовах вистави, «Маклена Граса» Миколи Куліша та «За двома зайцями» Михайла Старицького, щоб ще дужче об’єднати українців заходу та сходу у сфері культурного життя та продемонструвати розвиток театрального мистецтва Луганщини.

Зокрема, 19 жовтня о 18:00 розпочнеться спектакль луганських артистів у театрі імені Юрія Дрогобича в Дрогобичі, а 21 та 23 жовтня о 18:00 – у драматичному театр імені Лесі Українки у Львові. Про це повідомили сьогодні, 19 жовтня, в прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

12:25 29 листопада 2020 р.

Шість особливостей нового перекладу Нового Завіту українською мовою

Вийшов друком новий переклад Нового Завіту на сучасну українську мову, здійснений Юрієм Попченком і його командою. Щоб опанувати біблійні мови, необхідні для здійснення перекладу – давньогрецьку, давньоєврейську та арамейську, – Юрій Попченко закінчив два університети.

Рубрика: Культура

09:24 27 листопада 2020 р.

На Львівшині закінчують реставрувати дерев’яну церкву лемківського стилю, якій майже 200 років

Львівщина славиться найбільшою кількістю архітектурних пам’яток серед інших областей. Зокрема, в регіоні налічують близько однієї тисячі дерев’яних храмів. Один із них завершують реставрувати у селі Глиниці на Яворівщині. Це дерев’яна церква 1821 року, яка має дві посвяти - Св. Апостолів Петра і Павла та (першу) Різдва Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу