«Lviv News» відкриває майданчик для блогерів

13:03 30 листопада 2016 р.

Фото до новини

Львівський новинний сайт «Lviv News», який розпочав свою роботу два тижні тому, відкриває свій майданчик для блогерів. До співпраці запрошують спеціалістів з економіки та політики.

Про це сьогодні, 30 листопада, під час прес-конференції на тему «Сайт «Lviv News» розпочинає співпрацю з блогерами та громадськими діячами як відкритий майданчик для суспільно-політичних дискусій”, повідомив головний редактор сайту «Lviv News» Олександр Сирцов.

За його словами, за ці два тижні відчувається ріст зацікавленості читачів. Адже сайт подає львівські новини. Інформації з районів тут майже немає.

- У нас виходить до 20 новин в день. Це менше, ніж подають інші сайти. Можна зробити і сто новин за день, але – для чого? – риторично питає головний редактор сайту.

За його словами, більшість сайтів виставляють повідомлення про те, що когось зґвалтували, вкрали курку чи щось інше. І всі ці новини беруть з прес-релізів. Натомість новини про політику чи економіку робляться у Києві чи обласних центрах. А в районних центрах відбуваються містечкові події, які цікаві саме тим, хто мешкає в цих районах.

- Основний напрямок інформації та думок від блогерів – Львів та область, механізм подій та дій, чому саме так, а не інакше відбувається та чи інша подія, - каже Олександр Сирцов.

Але думки блогерів територіально не обмежуватимуть, наголосив Олександр Сирцов.

Майбутні блогери можуть надсилати свої тексти на адресу syrcov@ukr.net

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини