«Lviv News» відкриває майданчик для блогерів

13:03 30 листопада 2016 р.

Львівський новинний сайт «Lviv News», який розпочав свою роботу два тижні тому, відкриває свій майданчик для блогерів. До співпраці запрошують спеціалістів з економіки та політики.

Про це сьогодні, 30 листопада, під час прес-конференції на тему «Сайт «Lviv News» розпочинає співпрацю з блогерами та громадськими діячами як відкритий майданчик для суспільно-політичних дискусій”, повідомив головний редактор сайту «Lviv News» Олександр Сирцов.

За його словами, за ці два тижні відчувається ріст зацікавленості читачів. Адже сайт подає львівські новини. Інформації з районів тут майже немає.

- У нас виходить до 20 новин в день. Це менше, ніж подають інші сайти. Можна зробити і сто новин за день, але – для чого? – риторично питає головний редактор сайту.

За його словами, більшість сайтів виставляють повідомлення про те, що когось зґвалтували, вкрали курку чи щось інше. І всі ці новини беруть з прес-релізів. Натомість новини про політику чи економіку робляться у Києві чи обласних центрах. А в районних центрах відбуваються містечкові події, які цікаві саме тим, хто мешкає в цих районах.

- Основний напрямок інформації та думок від блогерів – Львів та область, механізм подій та дій, чому саме так, а не інакше відбувається та чи інша подія, - каже Олександр Сирцов.

Але думки блогерів територіально не обмежуватимуть, наголосив Олександр Сирцов.

Майбутні блогери можуть надсилати свої тексти на адресу syrcov@ukr.net

dailylviv.com

До теми

13:26 31 липня 2021 р.

На відзначення державних свят, ювілеїв та видатних подій Львівщина витратить 1 млн 133 тис грн

На підтримку музеїв, театрів, мистецьких шкіл, бібліотек та народних домів області у межах заходів, визначених Комплексною програмою розвитку культури Львівщини на 2021-2025 роки, перерахували 2 млн 329 700 гривень.

Рубрика: Культура

18:04 29 липня 2021 р.

ВВ, Василь Зінкевич, Іво Бобул, Степан Гіга, ВІА Кобза: Славське готується до музичного гастрофестивалю

31 серпня - 1 липня Славське фестивалить. Буде українська музика 70-х та сучасні хіти. Хедлайнери головної сцени на Співочому полі - ВВ, Іво Бобул, Степан Гіга, ВІА Кобза.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу