Львів вивчатимуть за допомогою QR-кодів

14:57 17 березня 2015 р.

На перехресті вулиць Краківська та Вірменська у Львові відкрито вуличний проект «Львівські ремарки».

Проект містить у собі 10 цікавих запитань про Львів, які розміщені на інтерактивних табличках. За допомогою мобільного телефона з камерою та встановленої в неї програми зі зчитування QR-кодів кожен зможе відкрити для себе нові факти про місто.

Проект створено з метою в оригінальний та інтерактивний спосіб познайомити мешканців та гостей міста з маловідомими, але дуже цікавими фактами життя Львова, - інформує Юлія Свиріпа, ініціатор проекту.

«Кожне відоме місто, як і відома людина, має свою офіційну біографію, в якій вказано основні події їхнього життя, - розповідає ініціатор проекту Юлія Свиріпа. - Але  людей найбільше цікавлять якісь пікантні подробиці, приватні випадки, незнані сторінки, завдяки яким і увиразняється індивідуальність знаних людей та міст».

Саме таку «особисту» інформацію про Львів зможуть дізнатись гості та мешканці міста впродовж наступних трьох місяців. Для цього їм не доведеться сидіти в бібліотеках чи замовляти екскурсію. Достатньо лише неквапливо розглядати простір навколо себе, крокуючи старою бруківкою вічно молодого міста, каже ініціатор проекту.

Ця ініціатива є частиною проекту Best Quest, над яким Юлія працює, навчаючись в Львівській бізнес-школі.

Довідка

QR-код – це двовимірний штрих-код, який несе інформацію, яку може зчитувати будь-хто за допомогою телефону з вбудованою камерою. Завдяки простому розпізнаванню абонент може моментально занести в свій телефон текстову інформацію, переходити за веб-лінками, відправляти смс-повідомлення. Технологія QR-кодів була розроблена в Японії, згодом мобільні мітки поширилися в Європі та США.

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу