Львів – під опікою Христа Чоловіколюбця

09:05 28 жовтня 2013 р.

  • 0


Фото: прес-служба міської ради

«В світі є тисячі міст. Але дуже мало є міст, де люди так чисельно разом збираються для спільної молитви».

Як повідомила прес-служба міської ради, вчора, 27 жовтня, на площі перед Львівським театром опери та балету імені Соломії Крушельницької з нагоди Року Віри та 1025-річчя Хрещення України-Русі відбувся акт відання Львова та його мешканців під опіку Христа Чоловіколюбця. В рамках заходу за участю Архиєпископа і Митрополита Львівського Ігоря, духовенства Львова й громади міста кожен запалив свічку як символ єднання спільноти Львова у християнській вірі.

А отець Павло Дроздяк звернувся до львів’ян із такими словами: «Сьогодні ми запросили Вас не до храму. Сьогодні ми запросили Вас сюди, в центр нашого міста, до серця нашого міста, щоб ми могли показати свою віру. Цим заходом ми завершуємо роздуми над даром віри. Ми не зібрались сьогодні різноконфесійні люди. Ні. Ми зібрались разом в одній вірі з одним даром, який Господь нам дарував».

Відтак гурт священиків «Новий час» представив цікаву євангелізаційну музичну програму. Відбувся й конкурс дитячих малюнків на тему віри. 

Натомість о 18.00 розпочався подячний Молебень до Христа Чоловіколюбця у супроводі хору Львівської духовної семінарії Святого Духа. Очолив молитву Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор, який зокрема зазначив:

«Мені дуже приємно, що Ви прийшли сьогодні на наше моління, що відгукнулись і прибули, щоб засвідчити віру. Не тільки, прийшовши до церкви, очевидно, Ви її свідчите кожного дня, але тут ми її свідчимо в особливий спосіб».

Усі учасники спільної молитви запалили на площі перед Оперним театром свічки, аби показати, як багато є тих людей, що вірують. А міський голова Львова Андрій Садовий зауважив:

«В світі є тисячі міст. Але дуже мало є міст, де люди так чисельно разом збираються для спільної молитви. Ця молитва має особливу силу. Ми молимось за наше місто, за наші сім’ї, родини. Ми молимось сьогодні, коли говоримо про нашу віру. Віра – це наріжний камінь людського існування. Цю віру можна отримати, коли є особливий дар, коли є молитва, коли є велика Божа ласка. Я дякую Господу Богу, що ми так чисельно молимось, що ми вимолюємо нашу віру, яка завжди тримає нас і дає нам дуже велику силу. Я дякую всім, хто сьогодні прийшов сюди».

Завершальним акордом заходу стало проголошення громадою «Символу віри» і спільне виконання «Боже великий, єдиний». Захід відбувся з ініціативи Львівської архиєпархії УГКЦ та за підтримки Львівської міської ради. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:25 2 червня 2020 р.

Мирослава Скорика похоронять у Львові

Українці три дні прощатимуться із композитором, музикознавцем та Героєм України Мирославом Скориком. Завтра прощання відбуватимуться у Києві, а в четвер і п’ятницю — у Львові.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу