«Lviv Fashion Week» триватиме чотири дні

11:45 30 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

10-13 жовтня на вулиці Старознесенській (№№24-26) відбудеться «Lviv Fashion Week SS 2020», основною локацією якого стане «FESTrepublic».

Про це повідомили в понеділок, 30 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Програма осіннього тижня обіцяє бути насиченою, різноманітною та навіть несподіваною. Незвичний і яскравий експеримент міжсекторальної співпраці,який поєднає шанувальників музичного мистецтва та індустрії моди – «Lviv Orchestra Fashion» відкриватиме 24 сезон Львівського тижня моди, покази якого розпочнуться 10 жовтня у «Fest Republic».

«Проєкт Lviv Orchestra Fashion» – це презентація нової колекції SS 2020 бренду «Marta Wachholz» у супроводі симфонічного оркестру «INSO-Lviv», спеціально для якої симфонічну сюїту на теми відомих українських народних пісень створив композитор, музичний продюсер та член НСКУ Іван Небесний», – поінформували також у міськраді.

«Традиційно «Lviv Fashion Week» підтримує молодих дизайнерів. Цього сезону організатори підготували одразу два конкурсні проекти – «Lviv Fashion Week for Eco» (конкурс серед дизайнерів на найкращу екоспрямовану колекцію) та «Future Fashion Generation» (конкурс з відбору найцікавіших і найперспективніших колекцій дизайнерів-початківців та молодих брендів», – розповіли також у міськраді.

«Переможцем екологічної програми для українських дизайнерів «Lviv Fashion Week for Eco» стала Олена Лазоренко (бренд «Oppido»), яка отримає нагороду – виготовлення колекції, її фотозйомку та представлення на «Lviv Fashion Week SS 2020» коштом організатора», – повідомили також у міськраді.

«Програма охоплювала п’ятиденну навчальну частину і конкурс серед учасників на найкращу екоспрямовану колекцію. У «Lviv Fashion Week for Eco» взяли участь 36 дизайнерів з різних регіонів України», – поінформували також у міськраді.

«Переможцями конкурсу Future Fashion Generation стали молоді бренди. Їх колекції будуть презентовані 10-13 жовтня», – розповіли також у міськраді.

«У центрі уваги «Lviv Fashion Week SS 2020» – «sustainable fashion». У межах осіннього тижня моди реалізовуються три екологічні проєкти, метою яких є популяризувати «sustainable fashion» серед дизайнерів та споживачів, продемонструвати, що екотема – це якісно, трендово та перспективно, активізувати екоактивності у роботі українських дизайнерів», – повідомили також у міськраді.

«Окрім екологічної програми для дизайнерів «Lviv Fashion Week for Eco», на території основної локації «Fest Republic» діятиме простір екологічного мислення «Green Space» – з декоративно-технічним оформленням на екотематику, який міститиме інформаційну, мистецьку та візуальну складову, з метою підвищення рівня екосвідомості громадськості. Тт передбачені окремі тематичні лекції, зустрічі, дискусії», – поінформували також у міськраді.

«Fashion Revolution. The future of textiles» – виставка, яка висвітлює основні виклики fashion-індустрії та демонструє шведські шляхи вирішення й ініціативи для формування більш sustainable системи в моді. Організатори – Шведський Інститут, посольство Швеції у партнерстві з «Lviv Fashion Week», – розповіли також у міськраді.

«Виставка «Fashion Revolution. The future of textiles» діятиме 11-13 жовтня на території основної локації Fest Republic. У межах виставки 11 жовтня, відбудеться круглий стіл «Fast Fashion versus Slow Fashion», – повідомили також у міськраді.

«Проєкт «Diversity you» має на меті привернути увагу до питання мінливості та різноманітності поняття краси у світі моди, спровокувати соціум до обговорень та створити інформаційний розголос навколо теми, що є однією з провідних трендів сучасності і є логічним продовженням дискусій навколо понять глобалізації та толерантності у сучасному світі. В основі проєкту «Diversity you» – дві фотосесії, над якими працювали стилісти Олена Болдирєва та Ігор Степаник, фотографи Андрій Гончаренко та Марта Сирко», – розповіли також у міськраді

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура