Лауреати конкурсу «Impreza.Опера в мініатюрі» отримають доступ до закордонних сцен

16:56 29 січня 2017 р.


Фото: Львівський прес-клуб

З 1 березня розпочинається прийом заявок на участь у ІІІ відкритому міжнародному конкурсі вокалістів «Impreza», який пройде в перший тиждень липня в Кам’янці-Подільському.

Про це сьогодні, 29 січня, під час прес-конференція на тему: «Нові формати оперного мистецтва або як залишити оперні таланти в Україні», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила сопрано, ідейний директор оперного фестивалю в Кам`янці-Подільському «Опера в мініатюрі», співзасновниця клубу поціновувачів оперного мистецтва «Секвенція» Олена Лютаревич.

За її словами, молодий виконавець повинен показати розгорнуту арію з опери італійського композитора в оригіналі, арію зарубіжного композитора XVІІІ-ХХст., старовинну арію та народну пісню в академічній обробці національності конкурсанта або українську.

- Нам важливо почути, як доносить учасник частинку своєї культури. Тому що, іноді, журі вагається в своєму виборі. Тому ми просимо виконати конкурсанта твір своєю мовою. Адже такі твори конкурсанти особливо і краще передають, - пояснює вона.

Перша премія цього року – 25 тисяч гривень. А також лауреати отримають можливість впродовж року виступати в проектах клубу «Секвенція» та під час фестивалю «Опера в мініатюрі». Крім того, лауреатам надають можливість дебютувати в закордонних проектах.

За словами Олени Лютаревич, найбільше заявок на конкурс надходить від виконавців з голосом "сопрано".

- Маємо дуже гарні сопрано, дуже гарні тембри. Тенори – це дефіцитний голос, їх значно менше. І ще менше мецо-сопрано, - наголосила вона.

Секретар конкурсу «Impreza.Опера в мініатюрі», координатор подій клубу «Секвенція» Христина Будурович розповіла, що в першому конкурсі взяло участь понад 50 співаків з різних куточків України.

- Були учасники з Луганської області, з Криму. Призером першого конкурсу став учасник з Демократичної республіки Конго, - згадує вона.

За словами Христини Будурович, щоби взяти участь у конкурсі такого рівня, наші співаки їздять до Мілану. Докладніше про умови конкурсу можна довідатися на сайті - http://vkimpreza.wixsite.com/http/conditions-of-the-contest-c1enr

Довідка

Міжнародний оперний фестиваль «Опера в мініатюрі» в Кам’янці-Подільському цього року відбуватиметься втретє,1-8 липня. В рамках фестивалю також пройде III-й міжнародний конкурс оперного вокалу «Impreza. Опера в мініатюрі». Організатор фестивалю – клуб поціновувачів оперного мистецтва «Секвенція» (м. Кам’янець-Подільський).


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

10:15 6 січня 2021 р.

7 січня - Різдво в Шевченківському гаю. Програма свята

У четвер, 7 січня, вже традиційно свято «Різдво в Гаю» проходитиме в одному з найбільших музеїв просто неба — Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Рубрика: Культура

20:06 4 січня 2021 р.

Норвежець викупив частину книг-казок «Зіркові пригоди Іскри» і подарував дитячому притулку у Львові

У різдвяно-новорічні дні підопічним дитячого притулку служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації подарували книги казок «Зіркові пригоди Іскри» київської авторки Олени Довгаленко. Благодійний жест зробив норвежець Сіндре Лунде.

Рубрика: Культура

10:51 4 січня 2021 р.

Безпечне Різдво у Львові. Повна програма цьогорічних заходів

Цьогоріч Різдво у Львові відбуватиметься в адаптованому до карантинних норм форматі. Місто відмовиться від проведення великих івентів, проте заради збереження традицій певні заходи будуть відбуватись.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу