Квиток до музею «Личаківський цвинтар» подорожчає

14:00 27 липня 2018 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

Вартість вхідного квитка для дорослих до музею «Личаківський цвинтар» відтепер становитиме 40 гривень (за туристичною ID-карткою – 32 гривень).

Про це повідомили в п’ятницю, 27 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Вартість квитка для студентів та дітей шкільного віку буде дещо нижчою – 30 гривень (за туристичною ID-карткою — 24 г гривень). Відповідне рішення щодо зміни вартості послуг, які надає туристам ЛКП «Музей «Личаківський цвинтар», сьогодні прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради. Передбачається, що нові тарифи вступлять в дію з 1 вересня 2018 року».

dailylviv.com

До теми

12:41 17 червня 2021 р.

Миколаївську фортецю пообіцяли не перетворювати на кар'єр

Частину Миколаївської фортеці вже кілька років різні зацікавлені особи пробують перетворити на піщаний кар’єр. Щоб зберегти пам’ятку, ЛОДА ще на початку року ініціювала в стислі терміни завершити формування всієї облікової документації на складові частини комплексу.

Рубрика: Культура

09:01 12 червня 2021 р.

У Львові відкрили для огляду п'ятиярусний іконостас 18 століття

У Музеї Івана-Георгія Пінзеля у Львові відкрили для огляду відреставрований іконостас з церкви Св. Трійці м. Жовкви. Іконостас є п’ятиярусним, він налічує приблизно 50 ікон, створений майстрами Жовківської школи малярства та різьби Івана Рутковича на початку XVIII ст.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу