Курсанти львівської Академії сухопутних військ вирушили на прощу до Франції

13:40 13 травня 2015 р.


Фото: asv.gov.ua

У гарнізонному храмі святих першоверховних апостолів Петра і Павла відбулася молитва з приводу 57-го Міжнародного військового паломництва

Курсанти львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного й учасники антитерористичної операції на сході України беруть участь у 57-му Міжнародному військовому паломництві до французького міста Люрд.  З цієї нагоди у гарнізонному храмі святих першоверховних апостолів Петра і Павла відбулась молитва, яку провів преосвященніший владика Михаїл (Колтун) – голова Департаменту Партіаршоі курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур.

Цього дня вихованці Академії разом із іншими військовослужбовцями з різних міст України автобусом вирушили до святого місця. У складі делегації, зокрема, є й українські воїни, які отримали бойові поранення під час виконання завдань в зоні антитерористичної операції.

Подорожуючи країнами Європи та виконуючи свою місію в місті Люрд, українські вояки разом із військовослужбовцями багатьох інших країн молитимуться за мир в Україні та всьому світі, одужання поранених та спокій полеглих у воєнних конфліктах. Всього цьогоріч у Міжнародному військовому паломництві візьмуть участь військовослужбовці понад сорока країн світу.

До речі, незважаючи на те, що традиційно участь у паломництві беруть віряни різних релігійних конфесій, представники Російського Федерації жодного разу не долучались до подібних заходів. Варто зазначити, що цього року перебування українських військовослужбовців за кордоном та їхні дорожні витрати покриваються коштом доброчинної католицької організації «Kirche in Not» та поодиноких жертводавців. 

Активну участь в організації поїздки бере й Центр Військового Капеланства Львівської архієпархії УГКЦ, який очолює отець Степан Сус. Про це повідомляється на сайті львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

14:02 27 жовтня 2020 р.

Ремонт будинків культури, фестивалі: у Львові розповіли про викривлені підходи до розвитку культури в ОТГ

Культурне життя – це не лише залучення людей до розважальних заходів, а насамперед - створення умов для кожного мешканця реалізувати свій творчий потенціал. На жаль, у більшості громад цього не розуміють і працюють саме так.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу