Кошти від концерту польського піаніста Артура Яроня й «Віртуозів Львова» передадуть на потреби нашої армії

17:12 20 лютого 2015 р.


Фото: відділ реклами та маркетингу Львівської обласної філармонії

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» у відділі реклами та маркетингу обласної філармонії, 26 лютого польський піаніст Артур Яронь виступить разом з оркестром «Віртуози Львова» на підтримку своїх українських друзів.

У відділі реклами та маркетингу обласної філармонії повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову», що 26 лютого польський піаніст Артур Яронь виступить разом з оркестром «Віртуози Львова» з благочинним концертом на підтримку своїх українських друзів. У повідомленні також конкретизують:

«У такий спосіб піаніст прагне виявити свою солідарність з народом України. Кошти від концерту будуть передані на потреби Української армії.  Впродовж багатьох років оркестр «Віртуози Львова» та Артур Яронь виступають у концертних програмах у Львові та Польщі. 

«Артур Яронь – авторитетний музикант, піаніст, організатор багатьох музичних проектів у Польщі, багаторічний партнер Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова». У польському місті Бусько-Здруй під його керівництвом проходить міжнародний музичний фестиваль. У м. Кельце Артур Яронь є директором досить авторитетної музшколи, де навчається понад 800 учнів» – розповідає засновник та художній керівник оркестру, народний артист України Сергій Бурко. 

Піаніст виступав у Львові на фестивалі «Віртуози», і ось після значної перерви львів’яни та гості міста знову насолоджуватимуться майстерною грою Артура Яроня. Піаніст виконає два шедеври – Рапсодію у блюзовому стилі Джорджа Гершвіна та Концерт для фортепіано з оркестром № 2 Каміль Сен-Санса. 

Піаніст є прекрасним інтерпретатором музики Джорджа Гершвіна. Фортепіанний концерт Гершвіна «Рапсодія у блюзовому стилі» написаний у стилі «блюз-джаз». Він дуже цікавий і доступний для сприйняття широкому слухачеві.

До виконання залучений відповідний склад оркестру, музиканти, які працюють у такому стилі, це  і саксофони, і ударні. Твір є дуже популярний, і неодмінно викличе чимале зацікавлення у аудиторії. Окрім того, цей твір буде прем’єрним спільним виконанням оркестру та Артура Яроня». 

dailylviv.com

До теми

22:44 19 вересня 2021 р.

Два видавництва - з Харкова і Дніпра - отримали від мера Львова по 25 тис грн на комікси

Сьогодні у РадіоГаражі міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною вручили нагороди від міста двом видавництвам за працю над коміксами для дорослих та дітей. Окрім дипломів, видавництво IST Publishing та видавництво Lantsuta publisher отримують премії від міста по 25 тис грн на розвиток нових коміксів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу