Концертна зала Мирослава Скорика у Винниках буде відкрита 9 червня

12:25 6 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної філармонії

Вперше в Україні стане громадським простором приміщення школи.

В обласній філармонії повідомили сьогодні, 6 червня, «Щоденному Львову»: «Винниківська міська рада спільно з Львівською обласною філармонією та Управлінням освіти ЛМР відкриють у Винниках Концертну залу Мирослава Скорика. Це стане наступним кроком проекту «Львівська філармонія у Винниках», який діє з 2016 року».

«На базі оновленої актової зали школи №29 створено культурно-концертний майданчик. Він буде відкритим для громади Винник і стане привабливим місцем для проведення культурних заходів», – поінформували також у філармонії.

«Вперше в Україні приміщення школи стає громадським простором. Залу відкриватиме інавгураційний концерт «Джазова прогулянка у Винниках з Мирославом Скориком» за участі самого маестро і відомих музикантів Оксани Рапіти, Мирослава Драгана та Камерного оркестру «Академія», – анонсували також у філармонії

«Концертна зала Мирослава Скорика створена, щоб збагатити дозвілля винниківчан, наблизити якісний культурний продукт до мешканців маленьких містечок і сіл, створити традицію відвідування концертів якісної музики у провінції і розширити концертну географію Львівської філармонії. Це децентралізація культури в дії. Концерт-відкриття Зали Мирослава Скорика відбудеться 9 червня о 18:00 у залі СШ 29 за адресою Винники, вул. Сухомлинського, 6», – повідомили також у філармонії

dailylviv.com

До теми

13:26 29 вересня 2020 р.

Львівській національній філармонії присвоїли ім'я відомого композитора

Сьогодні, 29 вересня, Львівська обласна рада проголосувала за присвоєння імені Мирослава Скорика комунальному закладу Львівської обласної ради «Львівська національна філармонія".

Рубрика: Культура

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу