Контракт із художнім керівником Львівського театру імені Лесі Українки не продовжуватимуть (відео)

18:10 30 червня 2015 р.

  • 0


Фото: iPress.ua

Управління культури ЛМР оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади художнього керівника драматичного театру імені Лесі Українки.

Як повідомила директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна, на засіданні комісії по розгляду звернення акторського колективу Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки, яка створена за розпорядженням міського голови Львова, вдалось вирішити декілька важливих питань. Зокрема, прийнято рішення не продовжувати контракт з теперішнім керівником Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки Олексієм Коломійцевим, про що його повідомили листом за підписом начальника управління культури ЛМР.

Управління культури оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади художнього керівника театру імені Лесі Українки.  Також оголошується конкурс на заміщення вакантних посад художньо-артистичного складу театру – у зв’язку із закінченням контрактів.

Конкурс відбуватиметься відповідно до чинного законодавства, а саме наказу Міністерства культури України від 6 вересня 2013 №851 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури» та відповідно до статті 21 Закону України про культуру.

Окрім цього, з 30 червня контрольно-ревізійне управління проводить перевірку фінансово-господарської діяльності театру.

Комісія звернулась до фінансової інспекції з проханням першочергово перевірити ті факти, які зазначені у зверненні колективу театру до Львівської міської ради. Натомість міський голова Львова Андрій Садовий зазначив:

«Сьогодні відбулись збори трудового колективу. Керівник департаменту гуманітарної політики Галина Слічна повідомила рішення комісії – контракт з керівником театру не буде продовжений. У нього контракт закінчується вкінці наступного місяця.

Буде оголошений конкурс на художнього керівника, будь ласка, всі, хто має бажання, потенціал, зі Львова, з України, зі світу, ми всіх вітаємо на цей конкурс. Враховуючи, що закінчились контракти з акторами, дехто ще має певну відпустку, буде новий режисер, він буде набирати на контрактній основі артистів на роботу. Всі з гідністю прийняли це рішення, люди творчі, розумію, що дуже багато емоцій, але може це буде ще один етап у розвитку цього театру, на який ми покладаємо дуже великі надії».

Про це повідомили сьогодні, 30 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

Як інформував «Щоденний Львів», скандали у драмтеатрі імені Лесі Українки не вщухають уже років двадцять.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми