Конкурсне журі у Львові приймає проекти дитмайданчика на площі святого Юра

16:10 26 червня 2017 р.


Фото: tvoemisto.tv

У міськраді попередили: «Подати проект на конкурс концептуальної пропозиції дитмайданчика на площі святого Юра можна до п’ятниці».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 26 червня: «Триває відкритий Всеукраїнський архітектурний конкурс на найкращу концептуальну пропозицію дитячого майданчика на площі святого Юра у Львові. Його організовує управління архітектури та урбаністики ЛМР. Подати проекти учасникам конкурсу можна до 30 червня».

«Організатори конкурсу пропонують розробити у сквері святого Юра дитячий майданчик європейського зразка неагресивної фонової архітектури, який би не конкурував з пам’ятником Андрея Шептицького. В управлінні архітектури та урбаністики ЛМР наголошують – унікальність дитячого майданчика полягає в ландшафтному та пластичному характері», – поінформували також у міськраді.

«Ділянка проектування розташована у сквері на площі святого Юра, історично сформованому у 1897 році за проектом Арнольда Рерінга, у зоні Р-1 (рекреаційна зона озеленених територій природних ландшафтів). У 1970-х роках у сквері був збудований дитячий майданчик за проектом студентського проектно-конструкторського бюро Львівського політехнічного інституту з використанням мініатюрних форм замку», – розповіли також у міськраді.

«Дитячий майданчик знаходився у незадовільному стані та був демонтований у межах реконструкції площі святого Юра у 2015 році та прокладення трасування автомобільної дороги, яка сполучає вулиці Митрополита Андрея та Устияновича і частково захопила місце існуючого дитячого майданчика. Враховуючи реконструкцію площі та безпеку дітей, обрали нове місце для розташування дитячого майданчика в сквері», – поінформували також у міськраді.

«До конкурсного журі входять: начальник управління архітектури департаменту містобудування, головний архітектор міста Юліан Чаплінський; начальник управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко-Швець; 

професор кафедри мистецтв, Народний художник України, ректор Львівської національної академії мистецтв Володимир Одрехівський; ландшафтний архітектор Дмитро Пузанов; урбаніст, консультант з планування міст та регенерації закинутих територій Штефан Габі; доцент Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка», член правління ЛОО НСАУ Богдан Гой; член громадської організації «Батьки в дії» Андрій Шафран», – розповіли також у міськраді.

«Заявку учасника можна було надіслати до 16 червня. Подати конкурсний проект можна до 30 червня, о 18:00. Підсумки конкурсу підведуть 7 липня. Премії конкурсу: перше місце – 7000 гривень плюс контракт, друге місце – 2000 гривень, третє місце – 1000 гривень», – поінформували також у міськраді.

«Конкурс пройде в межах проекту «Дитячий простір у сквері святого Юра», поданого громадською організацією «Батьки в дії» та членами організації «Пласт – НСОУ». Громадський проект (код 157) став одним з переможців відбору через е-сервіс «Громадський бюджет Львова» у межах громадського бюджету Львова. Детальнішу інформацію про конкурс, умови проведення та контакти можна знайти за посиланням», – повідомили також сьогодні, 26 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:46 3 серпня 2021 р.

Скульптуру монаха з дитиною у Львові реставруватимуть усі охочі

Сьогодні, 3 серпня, у Львові стартували Дні реставрації. Під керівництвом реставратора з каменю впродовж 10 днів учасники майстер-класів відновлюватимуть скульптуру монаха з дитиною, що розміщена біля будинку №20 на вул. Погулянка.

Рубрика: Культура

13:26 31 липня 2021 р.

На відзначення державних свят, ювілеїв та видатних подій Львівщина витратить 1 млн 133 тис грн

На підтримку музеїв, театрів, мистецьких шкіл, бібліотек та народних домів області у межах заходів, визначених Комплексною програмою розвитку культури Львівщини на 2021-2025 роки, перерахували 2 млн 329 700 гривень.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу