Конкурс молодих вокалістів у Львові отримає підтримку Президента

12:48 21 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Президент України розпорядився надати підтримку Конкурсу молодих вокалістів імені Василя Сліпака, який відбудеться у Львові 15-20 грудня.

Про це повідомили на сайті Офісу Президента, де також розповіли, що його розпорядження №410/2019-рп із цього приводу підписане «з метою підтримки талановитої молоді, розвитку національного вокально-виконавського мистецтва, увічнення пам’яті Героя України Василя Сліпака»

Як інформував «ЩЛ», Конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака організували за ініціативи департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:15 15 грудня 2019 р.

У Львові запрацює «Резиденція святого Миколая»

У неділю, 15 грудня, о 18:00 у «Центрі Довженка» на проспекті Червоної Калини у Львові розпочнеться урочиста церемонія відкриття «Резиденції святого Миколая».

Рубрика: Культура

10:30 15 грудня 2019 р.

У Львові розпочнеться конкурс молодих вокалістів

15-20 грудня у Львові триватиме конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака – видатного українського оперного співака, соліста Паризької Національної Опери, волонтера, учасника бойових дій на Сході України, Героя України, кавалера ордена «За мужність» І ступеня.

Рубрика: Культура