Комунальники зібрали біля ялинки в центрі Львова п’ять машин сміття | Новини Львова

Комунальники зібрали біля ялинки в центрі Львова п’ять машин сміття

12:10 1 січня 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Комунальники зібрали в новорічну ніч біля ялинки в центрі Львова п’ять машин пляшок і сміття.

Про це, як повідомили в середу, 1 січня, у Львівській міськраді, розповіла заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк. За її словами, п'яні хулігани бризнули в обличчя двом двірникам з балончиків зі сльозогінним газом.

«Приїхала поліція, зловмисників відпустили. Двірники прибирають також на площі Ринок біля ярмарку й територію біля пам'ятника Степанові Бандері та по маршруту руху колони», – поінформувала також Ірина Маруняк.

Як інформував «Щоденний Львів», у міськраді оприлюднили програму різдвяних святкувань.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:22 3 липня 2020 р.

Яворівська забавка та яворівський пиріг до кінця року можуть потрапити до реєстру нематеріальної культурної спадщини України та ЮНЕСКО

Львівська ОДА ініціювала присвоєння статусу нематеріальної культурної спадщини яворівській забавці та яворівському пирогу.

Рубрика: Культура

19:17 3 липня 2020 р.

Міський голова Львова порушив масковий режим і може бути оштрафований

Це сталося під час зустрічі міського голови Львова Андрія Садового у Ратуші зі знімальною групою фільму за романом Кузьми Скрябіна «Я, „Побєда“ і Берлін» (на світлині).

Рубрика: Культура

09:59 3 липня 2020 р.

Львівський художник Турецький у Нью-Йорку продовжив справу Пікассо і Сезана

Роботу львівського художника Івана Турецького «Фрагменти II (Італійський щоденник)»/ «Fragments II (Italian Diary)» продали за ціною $21 250 на аукціоні Sotheby’s у Нью-Йорку в секторі «Світовий кубізм і його продовження».

Рубрика: Культура

13:58 1 липня 2020 р.

У Львові помер автор вітражів для музею Івана Франка у Нагуєвичах

На 73-му році життя відійшов у вічність відомий львівський художник, вітражист, графік, член правління Львівської обласної організації Національної спілки художників України Валерій Шаленко.

Рубрика: Культура