Коли Вифлеємський вогонь приїде до Львова і де ним будуть ділитися

13:27 6 грудня 2023 р.

Фото до новини

Пластуни Львова передадуть громаді Вифлеємський вогонь — символ добра і підтримки одне одного у складні часи.

Про це DailyLviv.com повідомили у відділі комунікацій Пласту Львів.

Як зазначають, пластуни організовують захід для всіх охочих. Кожен може отримати вогонь, який скаути щороку запалюють у Вифлеємі й передають від країни до країни як символ тепла і підтримки.

Місце проведення заходу —  Архикатедральний Собор Святого Юра (площа Святого Юра, 5 Дата та час - 14 грудня о 18:00.

"Понад 20 років пластуни беруть участь у скаутській естафеті передачі вогню, запаленого у Вифлеємі. І вже понад 9 років він шириться Україною у часі війни. Тож нехай цієї зими вогонь стане символом підтримки одне одного. Запрошуємо кожного і кожну долучитися до скаутської традиції і поділитися Вифлеємським вогнем зі своєю родиною, сусідами, друзями, а заразом подарувати їм тепло, усмішку і підтримку", - йдеться в повідомленні.

Довідка

Пласт — український скаутинг, найбільша молодіжна організація України. Вже 110 років Пласт виховує свідомих, відповідальних громадян і провідників українського суспільства.

Кожного року пластуни-волонтери вкладають більш як 668 000 годин у виховання дітей і щорічно проводять понад дві сотні пластових таборів по всій Україні.

Вифлеємський вогонь миру — міжнародна скаутська акція до святкування Різдва, метою якої є поширення символічного вогню, запаленого у Вифлеємі. Акція була заснована 1988 року як благодійний крок: донести світло з місця народження Ісуса Христа тим, хто святкує Різдво поза домом. Першими ініціативу підтримали скаути Відня, а згодом — інших країн. До України вогонь вперше потрапив завдяки пластунам у 1992 році.

Читайте також: Поляки передали українцям Вифлеємський вогонь миру в Краковці

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів