Кінокомпанія «MKK film service» розпочне у Львові зйомки містичної драми

14:35 29 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Знімальним майданчиком буде вілла «Юлієтка» на вулиці Метрологічній.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 29 червня: «Кінокомпанія «MKK film service» розпочинає у Львові, 30 червня, за підтримки Державного агентства України з питань кіно, зйомки містичної драми режисера Олександра Безручка «13 автобус». Журналістів запрошують відвідати о 9.00 знімальний майданчик на вулиці Метрологічній, 14а (вілла «Юлієтка»), де вони зможуть стати свідками зйомки перших сцен фільму «13 автобус», розбити традиційну тарілку зі знімальною групою, поспілкуватися з режисером картини Олександром Безручком і взяти участь у прес-конференції з продюсером кінокомпанії «MKK film service» Олексієм Карпенком; художником-постановником фільму «13 автобус» Іллєю Верхманом, сценаристом Валерією Вінс і керівником відділу промоції Львівської міської ради Соломією Короненко.

«Синопсис фільму «13 автобус»: розмова зі жінкою, яка чекає на зупинці неіснуючий тринадцятий автобус, стає поворотним моментом у житті всіх її співрозмовників. Деякі не бачать жінку, проте відчувають її присутність. Вона ж бачить всіх мешканців міста і знаходить потрібні слова для кожного співрозмовника. Але чи знайдеться серед них той, хто допоможе їй самій знайти відповідь на питання: хто вона така, і чому в підсумку зникають усі її співрозмовники?», – поінформували також сьогодні, 29 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу