Кінокомпанія «MKK film service» розпочне у Львові зйомки містичної драми

14:35 29 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Знімальним майданчиком буде вілла «Юлієтка» на вулиці Метрологічній.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 29 червня: «Кінокомпанія «MKK film service» розпочинає у Львові, 30 червня, за підтримки Державного агентства України з питань кіно, зйомки містичної драми режисера Олександра Безручка «13 автобус». Журналістів запрошують відвідати о 9.00 знімальний майданчик на вулиці Метрологічній, 14а (вілла «Юлієтка»), де вони зможуть стати свідками зйомки перших сцен фільму «13 автобус», розбити традиційну тарілку зі знімальною групою, поспілкуватися з режисером картини Олександром Безручком і взяти участь у прес-конференції з продюсером кінокомпанії «MKK film service» Олексієм Карпенком; художником-постановником фільму «13 автобус» Іллєю Верхманом, сценаристом Валерією Вінс і керівником відділу промоції Львівської міської ради Соломією Короненко.

«Синопсис фільму «13 автобус»: розмова зі жінкою, яка чекає на зупинці неіснуючий тринадцятий автобус, стає поворотним моментом у житті всіх її співрозмовників. Деякі не бачать жінку, проте відчувають її присутність. Вона ж бачить всіх мешканців міста і знаходить потрібні слова для кожного співрозмовника. Але чи знайдеться серед них той, хто допоможе їй самій знайти відповідь на питання: хто вона така, і чому в підсумку зникають усі її співрозмовники?», – поінформували також сьогодні, 29 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу