Художники зібрали на аукціоні у Львові 240 тисяч гривень на лікування 14-річної дівчинки

20:36 3 червня 2017 р.


Фото: Андрій Куб'як

Кошти для лікування Юлі Якимик збирали також батьки учнів з її школи.

Художники зібрали 240 тисяч гривень на лікування 14-річної Юлі Якимик на благодійному аукціоні у Львові, який організував у Національному музеї імені Андрея Шептицького, народний художник України Петро Сипняк, котрий перейнявся долею хворої на лейкемію дівчинки. А розповіла йому про біду його донька Соломія, котра навчається з Юлею в одній школі.

Петро Михайлович повідомив, що спочатку кошти для лікування Юлі збирали у школі – батьки учнів. Згодом, порадившись із товаришами (художником Любомиром Медвідем та директором Національного музею імені Андрея Шептицького Ігорем Кожаном) Сипняк взявся за організацію благодійного заходу.

Колеги-художники одразу ж погодилися допомогти – твори на аукціон надали 32 митці, і серед них – Любомир Медвідь, Михайло Демцю, Микола Андрущенко, Віктор Москалюк, Борис Буряк, Ігор Шумський, Орест Скоп, Микола Шимчук, Ігор Гавришкевич, Віктор Стогнут, Сергій Міхновський, Орест Косар, Богдан Пікулицький, Володимир та Людмила Богуславські, Роман Опалинський, Дмитро Гунц, Олексій Касатий, Роман Федина, Василь Ярич, Ольга Пильник, Беата Корн, Ігор Гавришкевич та інші. Відтак, вдалося вторгувати 240 тисяч гривень, які передали родичам Юлі Якимик.

Петро Сипняк розповідв, що після проведення торгів має надзвичайно приємні відчуття, бо спромігся разом із товаришами по фаху внести посильну лепту у добру справу, і дякує за підтримку всім колегам, які надали для продажу свої роботи, керівництву Національного музею і, звісно ж, благодійникам, котрі придбали лоти заради порятунку дівчинки.

Про це повідомили сьогодні, 3 червня, в київському часописі «День», де також опублікували фоторепортаж з Національного музею імені Андрея Шептицького.

dailylviv.com

До теми

13:36 1 жовтня 2020 р.

Фольк-рок гурт зі Львова, якому пропонують прописку в Польщі, відрядждає на місцеві вибори половину музикантів

Фольк-рок гурт зі Львова "Joryj Kłoc", якому пропонують сценічну прописку в Польщі, відрядждає на місцеві вибори двох своїх музиквнтів із чотирьох - Любомира Сопільника і Павла Гоца.

Рубрика: Культура

22:02 29 вересня 2020 р.

Львівський художник закликав не перетворювати туризм на сферу готелів і дешевого пива

Тільки тоді Львів буде по-справжньому привабливим для туристів, коли, окрім добрих харчів і комфортних готелів, ми запропонуємо їм цікаві культурні заклади.

Рубрика: Культура

13:26 29 вересня 2020 р.

Львівській національній філармонії присвоїли ім'я відомого композитора

Сьогодні, 29 вересня, Львівська обласна рада проголосувала за присвоєння імені Мирослава Скорика комунальному закладу Львівської обласної ради «Львівська національна філармонія".

Рубрика: Культура

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу